Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt mar veletek ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Neha mikor tul sokat vagyok a baratomnal, pl tobb mint 4 napot aztan ujra nala toltom a hetveget semmi kedvem se hozza se semmihez. Egyszeruen felkelek reggel es nyugos vagyok, barhol mashol szivesebben lennek, nem is akarok hozza szolni se, se latni. Es csak folyamatosan zaklat hogy mibajom, ilyenkor csak jobban felbasz vele
júl. 20. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 Akkor mi a kérdés?
júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Talan nem tunt fel? Hogy normalis e ha az ember neha mashogy erez es ennyire nem akar a baratjaval lenni
júl. 20. 13:32
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
#12 "ennyire nem akar a baratjaval lenni" - De te nem szenvedsz a kapcsolatodban...
júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te szakítani akarsz (?), ezért ő nem a barátod, max. a zaklató exed.
júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

De nem tortent szakitas szoval meg jelenleg az, tovabbra is jarok hozza/vele.

Ki mondta hogy nem szenvedek? Sok gond van velem mentalisan es nem is feltetlen vagyok boldog leginkabb ezzel ervelek mikor felhozom a szakitast

júl. 20. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!