Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt mar veletek ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Neha mikor tul sokat vagyok a baratomnal, pl tobb mint 4 napot aztan ujra nala toltom a hetveget semmi kedvem se hozza se semmihez. Egyszeruen felkelek reggel es nyugos vagyok, barhol mashol szivesebben lennek, nem is akarok hozza szolni se, se latni. Es csak folyamatosan zaklat hogy mibajom, ilyenkor csak jobban felbasz vele
júl. 20. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Jobbat érdemel egy ilyen hisztis libánál.
júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Wow kosz egyebkent en sokszor probaltam mar de valamiert jobb nak erzi ha nem dob el ugyhogy ezt vele beszeld meg ;) koszo hogy nem ertelmes valaszt adtal a kerdesemre
júl. 20. 11:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen korrekt volt a válasz, én is ezt tanácsolom.

Mindkettőtöknek jobb lesz.

1. nem szereted a srácot vagy

2. nem vagy érett egy párkapcsolathoz

3. vagy mind2


Ha ez a reakciód egy neked nem tetsző válaszra, felesleges kérdezned.

júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mint mondtam nem en vagyok aki maradni akar ezzel szemben nemtudok tenni semmit
júl. 20. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miaz, hogy nem tudsz tenni semmit? Szakíts, ez nem olyan dolog amibe bele kell egyeznie
júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pedig de mert nem ertette meg mikor anno azt mondogattam jobb lenne ha vege lenne, jott utanam es irkalt folyamat es kozolte hogy o nem fog menni sehova se
júl. 20. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezt hívják zaklatásnak, ami bűncselekmény. Tehetnél bármit, de mégsem teszel...
júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fenyegetoztem mar meg probaltam kompromisszumot kotni
júl. 20. 13:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 Oké...akkor szenvedj tovább ebben a "remek" kapcsolatban.
júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg o szenved mert en siman elzarom magam tole ha ugy van, nem keresem a tarsasagat vagy nem valaszolok.. mondtak mar hogy o tehet arrol hogy marad de ez igy nekem se jo
júl. 20. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!