Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már veletek ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, h volt egy párotok, de másba voltatok szerelmesek?

Pl: van egy tökéletes pasi, aki szeret, törődő és mindent jól csinál, de van egy exed aki köcsög volt, de jó útra tért és próbál vissza szerezni és Te is kötődsz hozzá, és nem tudsz a 2fiú között dönteni?


2021. márc. 16. 00:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Figyelj, azt kell választanod akit igazán szeretsz, ha a mostani párod nem szereted és csak szánalomból vagy vele, akkor azonnal hagyd ott, mert ha később eszmélsz rá hogy te nem érzed igazán jól magad vele, akkor neki ez mégjobban fog fájni, tedd azt amit a szíved diktál.
2021. márc. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen visszaszerzési hadműveleteknek ellen kell állni,ne hagyd újra átveretni magadat.Maradj meg a mostani mellett.Mert ha visszamész a régihez,nagyon lehet hogy két szék közül a padlóra ülhetsz.
2021. márc. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy két szék közül a padlóra esel, de erőltetni sem jó azt, ami nem megy jelenleg.


Mérlegeld, hogy mielőtt feltűnt volna a régi barátod mennyire érezted magad jól az új barátod mellett. Mert lehet csak a régi varázsa miatt érzed magad most rosszul az új mellett. De ha ez előtt sem érezted azt, hogy te tényleg vele akarsz lenni, akkor szerintem el kéne engedned az új barátodat.


Az pedig, hogy a régi barátod tényleg megváltozott-e, vagy csak átmeneti állapot, esetlegesen csak színleli, azt csak az idő dönti el, de szerintem nem ördögtől való dolog felmelegíteni azt ami régen volt.


Gondold át kivel tudod elképzelni a jövőt és kivel érzed magad jól.

2021. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem vagy szerelmes mi a francot keresel mellette? Őt is és magadat is csak átvered...

Részemről az ex az ex. Nincs második esély, ha azt az egyet elcseszte a következőt is elfogja.

2021. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha az egyik szék kényelmetlen átülsz a másikra, ami egyszer már kényelmetlen volt? Vagy inkább keresel egy harmadikat?
2021. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Volt már olyan, hogy együtt voltam valakivel, de másba voltam szerelmes, de az nem ilyen helyzet volt, mint amit leírtál. Ugyanúgy volt tökéletes pasi, meg köcsög exem (aki akkor még nem ex volt), előbbibe lettem szerelmes, amíg az utóbbival voltam együtt. Csak a tökéletes pasi nem szeretett engem, szóval vele nem lett semmi, de megérte szakítani az exemmel, mert az nem vezetett sehova

A te helyzetedben a "jó útra térést" én megkérdőjelezném, hogy valóban így van-e, vagy csak téged próbál ezzel visszaszerezni, hogy ígérget. A tökéletes pasit szereted? Mert azt nem írtad, és őszintén, nem is úgy hangzik, hanem mintha csak azért lennél vele, mert ő "tökéletes" és szeret.

2021. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!