Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy érzelem nélkül jártatok valakivel?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Még nem, Bűntudatom lenne és nem tudnám csinálni
2017. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a páromat nem a kezdetektől szerettem, persze valamiféle kötödés volt, majd kialakult a szerelem ennek 6 éve innmáron és változatlan
2017. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mondjuk rendes kapcsolatom még nem volt. 17/L
2017. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy azt hittem, hogy szerelmes vagyok, aztán rájöttem, hogy hát...rohadtul nem.
2017. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
3: nem is lesz :)
2017. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az érzéseimet nem nagyon megkülönböztetni szóval nem tudom. Szerintem az elején nem nagyon szerettem a barátomat csak kedveltem de már biztosan hogy szeretem.

Amugy nem szeretek egyedül lenni szóval szerintem ha nem szeretném is vele lennék. Tudom nem szép dolog de néha magunkra is kell gondolni nem?

2017. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt már, azóta is van miatta bűntudatom, nem bántottam meg meg semmi, de picit rossz, hogy átvertem.

Olyan is volt már, hogy irántam nem érzett semmit az egyik exbarátnőm, de ő el is mondta, és emlékeztem milyen rossz érzés volt (még annak ellenére is, hogy mentális betegség miatt nem tudott érezni exem) emiatt nem mondtam el a következőnek.

2017. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen ... szerelmi banatom volt 2 het utan megmondtam neki hogy csak baratkent tekintek ra.

Buntudatom volt. De igazabol o az egyetlen exem akivel barati viszonyba vagyok es beszelek vele ha osszefutunk az utcan :)

2017. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andráska Béla ***** válasza:

Persze!

Többször előfordult , hogy az anyósommal jártunk a piacra.

:)

2017. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ember minden aktuális szerelméről azt hiszi, hogy ez már oszt igen! Ez már szerelem a javából! Aztán mikor elmúlik, rájön, hogy felejthető kis liaisonocska volt csak.
2017. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!