Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet valakivel azért szakítan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakivel azért szakítani, mert introvertált?

Figyelt kérdés
Velem is szakítottak már ilyen okból, de véleményem szerint egy nyomósabb érv kell ahhoz, hogy valakivel szakíts.

júl. 3. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szivesen össze jönnék introvertáltal, de jó ha vannak emberi kapcsolatai. Időnként ki lehet mozdulni.
júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szakítottam az exemmel, mert extrovertált volt. Első nyáron még randizgattunk, együtt mentünk mindenfele, aztán a másodikon már egyedül, meg barátnőkkel akart menni inkább mindenfelé.

Meguntam, szakítottam vele🤷‍♂️

júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12 szerintem ott gyanús volt hogy ismerkedni akart a hátad mögött, ami nem biztos.

Az intő jel ha túlzottan szeret barátkozni pasikkal, ha volt ilyen. Ne vegye magára a kivétel, de ott elindul egy folyamat, egyre jobban megszeretik egymást, egy nap a buliban pont ott lesz direkt a pasi is akivel már olyan jóban vannak. Tánc simi tapi, jaj ez még nem megcsalás.. aztán mennek az órák, zene hangulat, felizgulás.. egy csók, vagy ha azon a bulin nem, de valahányadikon már igen. Esetleg meg sem állnak csóknál és szexig elmehet.

Piára fogni, nem gondolta át-ra fogni nem korrekt.

Ez egy folyamat ami órákig tart vagy még tovább, mikor már kezdték átlépni a határt pl tapi össze gabalyodva tánc már ott mondhatott volna nemet a nő. Ez egy tudatos folyamat ahol egyre több történik köztük mire eljutnak csókig.


Akik túl barátkoznak a férfiakkal ott nagyobb az esély az ilyesmire, meghatódnak a dicsérettől, a jófej pasiktól, fülig ér a szájuk a boldogságtól, úgy tud játszani a pasi az érzelmeivel, hangulatával.

Aki nem vihető azon ez látszik, aki vihető azt idővel megérzik a tapasztalt pasik.


Én pont az olyan nőket szeretem akik seggében nincsenek fiú haverok akikkel iszogat stb.

Vannak valódi fiú lány barátságok de az ritka hogy soha egy szájra puszi sem lesz részegen vagy józanul. Hány olyan eset volt hogy ezer éve csak haverok voltak de aztán mikor századik alkalommal együtt ittak egyszer csak vele megcsalta a párját. Tisztelet a kivételnek. De sokaknak előbb utóbb jöhet egy gyenge pillanat amit a fiú haver szivesen kihasznál és akkor a homlok puszi lecsúszik a szájra.

A havert nem érdekli hogy utánna a nő évekig bűntudattal küzd majd és elcsesződhet a párkapcsolata.

Kb a haverok többsége csak arra vár hogy mikor teheti be neki. A kivétel ne vegye magára.

Nem mondom hogy egy intro nő tuti hűséges lesz, de egy extrovertáltra sokkal gyakrabban és többen hajtanak, megpróbálják megkedveltetni magukat és sok évig várják mikor jön egy rossz időszak a nő párkapcsolatában vagy túl részeg vagy akármi.


Amúgy én szivesen sétálgatok egy ideig városban nézelődni, elmegyek olyanokhoz akikkel jól kijövök. Nem zárkózok be folyton, de az időm nagy részében elvagyok itthon. Szeretem a városokat, fákat, a távoli kilátást, vannak messze hegyek mezők láthatóan. Az otthon nyugalma kényelmesebb. Nem kell elviselni a tömeget, sok a nem rendes ember, a rendesek nem feltétlenül értenek egyet az élet felfogásommal. Velük sem mindig találok közös témát. Egy idő után idő pocsékolás olyanokkal foglalkoznom akikkel nem tudok számomra érdekes dolgot csinálni.

júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!