Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet valakivel azért szakítan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakivel azért szakítani, mert introvertált?

Figyelt kérdés
Velem is szakítottak már ilyen okból, de véleményem szerint egy nyomósabb érv kell ahhoz, hogy valakivel szakíts.

júl. 3. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Te akarsz szakítani?

Minek jöttél össze vele ha zavar?

júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem én akarok szakítani. Velem szakítottak ilyen okból.
júl. 3. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy?

Én is introvertált vagyok, szeretem az embereket de fárasztanak egy idő után.

Te hogyan vagy introvertált?

júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ok kell a szakításhoz. Az nem ok ha találtam egy jobbat.

Ha lesz barátnőm jól megnézem hogy passzolunk e és nem akarom elhagyni. Az introvertáltakat jobban szeretem.

júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyik oka volt annak, hogy szakított velem az exem.
júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 miért? Keveset mozdultál ki? Én úgy vagyok introvertált hogy bulizni nagyon szerettem, de azon kívül otthon, vagy a rokonoknál ücsörögtem. Utazgatás nem. Szeretem látni az eget, fákat a szélben, várost főleg este, hangulatot, de kifejezetten utazgatni messzire nem szeretek. Kényelmetlen hosszú drága, tömeg.

Nézelődni kocsikázni nem túl távoli helyeket, ez időnként hiányzik. De általában otthon szeretek lenni.

Az emberekben nagyon zavarnak az elvárások, megfelelni, sok a hülye is, akik nincsenek tekintettel másokra, gyenge lelki ismeret, nem őszinte, esetleg alacsony értelem és EQ..

Jól el lennék emberek közt ha egymást tisztelve szabadon élnénk, nem egymást kihasználva, lehúzni, vagy ugráltatni, vagy ha más vagyok akkor nem itélne el, és normális árak lennének.

júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában szerintem nem elég erős szakítóok az introvertáltság.
júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Igazából a szakítást nem is feltétlenül kell megindokolni. Ha vkivel nem érezzük jól magunkat, akkor szakítunk és kész. Azt, hogy megindokoljuk a másiknak, hogy miért az felé egy tisztelet, de úgy igazából, tök mind1 mi a szakítási ok.
júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Lehet. És jobban jársz, ha még most elfogadod, hogy mindig is ott fognak hagyni egy nálad nyíltabb / közvetlenebb valakiért. Nincs olyan szerelem, amit ez ne tudna megtörni. Sajnálom.
júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
66%
Nem kifejezetten szakitook,de ha erosen extrovertalt volt a párod,akkor lehet. Nincs annal borzasztobb Mint otthon ulni,snehová nem menni,folyton bekuckozni, barátok hehe hoba, ach én elpusztulnék. Az En vilagom a strand,kulfold,belfold,koncertek,kkinti mozi, erdőjaras, bicajozas, satorozas, stb. Szeretlek egyedul is lenni,de azt vagyok eleget ha dolgozok 😊😊 ha ennyire kulomboztetek, hogy Te intro o extro akkor szerintem ne band,szenvedtel volna TE is meg o is
júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!