Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Introvertált, átlagos kinézetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, átlagos kinézetű fiúk! Tinderről milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés

Ti mennyire vagytok sikeresek?

Én meg nem regisztráltam, de összejöt már nektek valami? Én már vágyok egy párkapcsolatra, vagy hagyjam szerintetek az egészet?



2022. márc. 15. 11:27
 1/6 anonim válasza:
92%

Introvertált vagyok, de kezdem azt hinni, hogy átlag alatti kinézetű.

Gyakorlatilag beszélgetés sem jött eddig össze, komolyabb meg kb. elképzelhetetlen.

2022. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Hiába erre van kitalálva, a Tinder nem biztos, hogy a legjobb hely társkeresésre. Persze egy próbát megér, és aztán lehet, hogy sikerrel jártok, de ne csak erre támaszkodjatok, lehetőleg minél több időt töltsetek a házon kívül és járjatok nyitott szemmel:)

(Egy introvertált lány tanácsa)

2022. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire mivel nem fizetek elő ilyen szarra, inkább élőben randizok (azt sem szívesen) :D de inkább az, ráadásul az egész netes cucc nekem alapból nem tetszik okés ide húzott meg oda de hagyjuk már hogy én mindent valakivel neten keresztül beszéljek meg...max egy kefélést lehet normálisan kivitelezni ezekkel a nőkkel ott.


Egyszóval bár nem vagyok introvertált, de egyáltalán nem is tetszik az egész.

2022. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos és introvertált vagyok, de ez a két tulajdonság nem jelent sikertelenséget is. Tindert pedig semmiképp sem javasolnék, max legutolsó lehetőségként.
2022. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Sz-r.
2022. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

A tindert felejtsd el! Mondjuk az igazat megvallva, fogalmam sincs hogy aki nem akar szórakozóhelyeken tobzódni nyolcszázszor az hol talál magának csajt, kb szerintem sehol.

Sajnos semmi biztatót nem tudok mondani, egy átlagos srácnak a mai világ katasztrófa ebből szempontból. A nők igénye olyan magasak hogy az valami elképesztő.

Túl azon hogy a nők a férfiak 80%át átlag alattinak tartják fizikailag, ráadásul még egyéb olyan elvárásaik is vannak ami ma gyakorlatilag irreális. Nem tud az ember egyszerre jól keresni meg tanulni is(biztos jön valami apucikicsifia aki elmondja hogy bizony lehet de nem lehet), márpedig bizony elvárják azt hogy egyszerre diplomád meg pénzed is legyen.

2022. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!