Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18-19 évesek esetében, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 évesek esetében, egy átlagos kapcsolatban tényleg a lányéknál illik többet lenni? Nem távkapcsolat!

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy mi illik,ez teljesen tőletek függ.
2020. júl. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A párom ennyi és nálam LAKIK. Remélem ezzel erzekeltettem a kérdés gyerekességét. Ott vagytok ahol jó.
2020. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire én megyek a barátnőmhöz bár ő messzebb lakik kicsit de nem olyan hűde nagy távolságra.


Utazni mindig nehezebb mint otthon várni. Költsége is van ha mondjuk busszal jár. Sokkal működőképesebb ha a férfi megy a lányhoz egy kis ajándékkal.

Mindegy hol vagytok de én úgy tapasztaltam, hogy a lányok jobban szeretik ha a férfiak mennek hozzájuk. Ott otthon érzik magukat, nem olyan feszültek, és jobban tudnak kényeztetni is minket mondjuk ha főznek valamit meg ilyesmi. Feltudnak készülni, hogy mire odaérünk szépek legyenek. Meg sok sok ilyen apróság. Szóval szerintem igen, de ez lehet változó mindenkinél. Az is lehet, hogy a lány nem szeret otthon lenni és mindig ő akar menni mert nálad szabadabbnak érzi magát.

2020. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem illik kérdése neked kell eldöntened, hogy szeretnéd, mit vállalsz be. énhozzám jött a fiú én vártam . De a barátnőm az eljárt a párjához és ő diktálta az iramot ez embertől függ.
2020. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!