Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy esne? Mi lenne a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne? Mi lenne a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Sajnos most fordul elő másodszor, hogy barátnőm azt mondja, könyvet olvas, vagy éppen elmegy aludni este, majd kiderül, hogy más sráccal beszélgetett, telefonált. Ma reggel derült ki a dolog, állítólag "barátja/haverja" de még érdekes módon sosem hallottam róla. Nagyon bánt a dolog, de ugyanakkor szeretem is barátnőmet, és meg tudok bízni benne ezek után is. De ez lehet az én naivitásom, jószívűségem, vagy csak hitegetem magam.

Mi lenne a megfelelő reakció?


2022. jún. 3. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ignoralas
2022. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Megmondanám neki, hogy a Napnál is világosabb, ami történik, szóval vagy hagyja ezt abba, vagy ennyi volt. Egyrészt hazudott arról, hogy mit csinált, másrészt másik sráccal beszélget. Nekem ezt már lassan szakító indok lenne.
2022. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

"Nagyon bánt a dolog, de ugyanakkor szeretem is barátnőmet, és meg tudok bízni benne ezek után is."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2022. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én erősen gondolkodnék a szakításon.
2022. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

"de ugyanakkor szeretem is barátnőmet, és meg tudok bízni benne ezek után is"


Miután éppen most vert át?

Hát gratulálok...


Ezt úgy nevezik, hogy sunyizás!


Két lehetőséged van, vagy azonnal kidobod mert hazudott, vagy olyan szinten megkrod, hogy fel se bírjon állni, ha azután is másfelé kacsingat akkor kihajítod a francba!

2022. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!