Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egy fiúcsapat az utcán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy fiúcsapat az utcán hangosan mondta nekem, hogy "dagadt disznó". Mi lett volna a helyes reakció?

Figyelt kérdés
Sétáltunk a legjobb barátnőmmel estefelé, és öt 16-17 éves kint cigizett. Mikor elmentünk mellettük, hangosan megszólalt egyikük, hogy "chh", a másik erre azt mondta, dagadt disznó. Engem néztek közben. Én egy kicsit lesokkolódtam, a barátnőm dühödten elrángatott. Tényleg túlsúlyos vagyok, 162 cm/81 kg, de már diétázok. Vissza kellett volna szólnom?
2018. jan. 1. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

"Mi lett volna a helyes a reakció?"

Ha elkezdtél volna röfögni:)

2018. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

”Rajtam legalább van mit fogni! Chhh... Nádszál.” :D

Mondjuk ez csak akkor jó, ha tényleg vékony a gyerek...

Egyébként meg szard le Őket. Ezzel a bunkó stílussal csak magukat minősítik.

2018. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
97%
Rájuk mosolyogni! Nincs annál dühítőbb, mint amikor nem mész bele a játékaikba, hiszen annyit sem érnek, hogy szót pazarolj rájuk!
2018. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

"Én legalább nem vagyok bunkó."

De ne foglalkozz velük. Biztos részegek voltak.

2018. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen tegnap, bár nem dagadt disznót mondtak, csak megjegyzést tettek a külsőmre (pedig amúgy átlagos vagyok). Mi hangosan kiröhögtük őket.
2018. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

#1 gratulálok.


Az ilyeneket ugy fel tudnám képelni. Mit gondolnak az ilyenek magukról, még azt se érdemlik hogy nevükőn szólítsák őket.

2018. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
89%
Még a nyáron kb. 65-70 éves bácsi az autójából nagyon hangosan rám röfögött (nem is röfögött, hanem mint amikor a disznó nagyon hangosan visít meg röfög,szal olyan hangot adott ki xdd) és közben engem nézett. Pedig max. 1-2 kg fölösleg van rajtam, szal nem durván. Na az eléggé meglepett, de nem érdekel, mit törődjek egy öreg, szenilis **** véleményével. Te se törődj ilyen hülye, kisfiúk véleményével.
2018. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuskók.
2018. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem illik így beszélni a saját anyádról" :D
2018. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ösztönösen bemutattam volna nekik..
2018. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!