Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egy fiúcsapat az utcán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy fiúcsapat az utcán hangosan mondta nekem, hogy "dagadt disznó". Mi lett volna a helyes reakció?

Figyelt kérdés
Sétáltunk a legjobb barátnőmmel estefelé, és öt 16-17 éves kint cigizett. Mikor elmentünk mellettük, hangosan megszólalt egyikük, hogy "chh", a másik erre azt mondta, dagadt disznó. Engem néztek közben. Én egy kicsit lesokkolódtam, a barátnőm dühödten elrángatott. Tényleg túlsúlyos vagyok, 162 cm/81 kg, de már diétázok. Vissza kellett volna szólnom?
2018. jan. 1. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hogy téged legalább nem fúj el a szél

talán

2018. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fancsi410 válasza:
100%

Szia!

Olyan emberek véleményére ne adj, akik nem állnak hozzád közel vagy nem fontosak számodra. Ezek vadidegenek! Nem is ismernek téged valójában.

Most szinte sajátmagamnak mondok ellent, de adnék egy tanácsot: NE DIÉTÁZZ! Egyszerűen kezdj el napi szinten minimum 30 percet sportolni, amit csak akarsz és étkezz egészségesen, de ne hagyj ki étkezéseket, mert az csak ront helyzeten. A szigorú diétákkal nem mész semmire szerintem.

Szerintem mosolyoghattál volna rájuk, azzal mutathattad volna azt,hogy te így is önbizalomteljes vagy.

Remélem segíthettem! :)♡

2018. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenkor ez a helyes válasz:


"Én dagadt vagyok, de te meg hülye. Én lefogyok, te meg..."???

2018. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!