Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes reakció arra ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció arra ha egy csaj immunis a bókokra?

Figyelt kérdés
Nem úgy reagál mint a legtöbb lány hogy "jaj köszi" hanem vagy nem is reagál rá vagy annyit mond hogy nem igaz. És mi ezzel a céljuk, miért csinálják, milyen típusú lányokra jellemző ez?
2021. febr. 7. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szerénynek akar tűnni és azért mondja hogy nem igaz, vagy önbizalomhiányos és nincs megelégedve magával. Lehet azért nem válaszol mert zavarba jön vagy idk, sok oka lehet ha élőbe hallanám/látnám a párbeszédet meg tudnám mondani.
2021. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
A helyes reakció otthagyni a francba.
2021. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nana
2021. febr. 7. 20:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiány pipa.
2021. febr. 7. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvánvaló: te nem jössz be neki, ezért nem akarja adni alad a lovat.


Nekem is van egy kollégám, ugyanúgy én se reagálok a bokjaira, mert ő erre vár, és tudom, hogy biztatásnak venne. Utána meg nem lehetne levakarni.

2021. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez logikus normál esetben de tuti bejövök neki mert lerázott volna ha nem
2021. febr. 7. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Én sem raztam le... Megsértődött. Viszont a munkám miatt nem engedhető meg, mert kell együtt is dolgozzak vele kb napi 15 percet.
2021. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Megsértődött volna..
2021. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom zavarban van, nem sokszor bókoltak még neki, és nem tudja kezelni, vagy tényleg nem is hiszi el.

Szerintem ne add fel, mondd neki vigyorogva, hogy ilyenkor azt szokás mondani, hogy köszönöm, és ne hagyd abba a bókolást. Idővel megenyhül:)

2021. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ez jó köszi
2021. febr. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!