Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15-18 éves fiúk, mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves fiúk, mi lenne erre a reakciótok?

Figyelt kérdés
Minden heten jartok el kondizni, es van ott egy lany akinek nagyon bejossz. Te is neha ranezel, vagy amellett a gep mellett vagy amelyiken ő van.. a lany kr.va szeretethianyos es szimplan odamenne es megolelne teged... mi lenne a reakciod illetve mit tennel utana? Nem erdekel egy 25 éves ember valasza. Max 18ig valaszoljatok.

2017. jan. 5. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem jutna el odáig, mert reflexből menne a megállító könyökös egyik kézzel, a másikkal azzal egyidőben egy tenyeres hasra és jönne a kérdés, hogy "Miapéló?!!?".
2017. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 True Damage ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok valaszolni mert 19 vagyok :(
2017. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
De neked nem helyes az én igaz válaszom, hiába nem hazudtam. Ez bennem egy ösztönös reflex, minden barátom tudja, hogy engem megijeszteni sem szabad, mert azzal a lendülettel kapják az állast. Ha ezt tudnám róla, mert mondjuk szóba elegyedünk, akkor magamtól is megölelném. De ilyet ne csinálj senkivel, hogy ráveted magad, mert ez mégis mi?!!? Kérlek...szóval ne, ez ne legyen terved, hiába fognak itt mindjárt csöpögni a selyemfiúk, hogy cuki lennél...
2017. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én k*rvára örülnék neki.Sőt,el se engedném addig ameddig jól essik neki.


Kan/16

2017. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát maximum edzés után tudnám ezt értékelni. Edzés alatt az emberek nagy része nem szereti ha meg zavarják (én se szeretem). Szóval jó eséllyel nem úgy reagálnák én se, mint ahogy más helyzetben reagálnák erre.

18/f

2017. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Suritettlevego te meg olyan kerdeseket irsz ki hogy 13/l szoval xddddddddddd
2017. jan. 5. 18:16
 7/13 A kérdező kommentje:
#9 amikor jossz ki az oltozobol és ezt latna a lany és akkor menne oda?
2017. jan. 5. 18:17
 8/13 A kérdező kommentje:
#5*
2017. jan. 5. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem is írok ki kérdéseket. :D


És most te vagy az a 13/L? 0.0

2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor, amennyiben a lány szimpatikus viszonoznám az ölelést, de ha nem az akkor sem lökném el magamtól csak utána megkérdezném, hogy ez most mi volt.
2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!