Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mi lenne a reakciótok,...

Lányok, mi lenne a reakciótok, ha összejönnétek egy 26 éves férfival akiről kiderül hogy még szúz?

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi gond, csak még nem jött össze komoly kapcsolata, és nem jutott el addig.

2014. aug. 31. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi vagyok :/ 26/szuz
2014. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

meglepődnék, de ennyi

ha tényleg nincs különösebb oka csak így jött össze, akkor nem lenne hátrány se

2014. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért/hogyan alakult így. Tehát miért nem jött még össze komoly kapcsolata.
2014. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék belőle gondot. Egyszer üindenki az volt.mert én se adtam oda magam korán senkinek...
2014. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Meglepne,de ennyi.


És akkor most bocs,de én is ismerek korodbeli szüzeket,és ott bizony van gond. Főként a személyiséggel.

2014. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire odáig jutna a kapcsolatunk, hogy ezt elmondaná, már rég vonzódnék hozzá, rég beleszerettem volna, és semmi jelentősége nem lenne számomra.


Értékelném az őszinteségét, hogy nem akarta eltitkolni előlem olyan alapon, hogy vannak, akik úgy gondolkoznak, hogy ez ennyi idősen "ciki".


Ha a vonzalom megvan, és szépen alakulnak köztünk a dolgok, akkor jönne minden a maga természetes módján, a maga idejében. Én soha nem akarnám felvenni azt a "tanító nénis" szerepet, amiről sokan írnak itt (mármint hogy az a partner, aki már tapasztaltabb szexuális téren, "tanítja" a másikat, formálja a saját igényei szerint, stb.)


Nekem ez nagyon nem szimpatikus hozzállás, mert olyan, mintha azt éreztetném, hogy nem vagyunk egyenrangú partnerek - ha ilyen helyzetben lennék, akkor hagynám a másikat kibontakozni, szépen felfedezni a testemet, és tenni, ami szerintem úgyis jön neki ösztönösen, ha a vonzalom, a szerelem és a bizalom megvan köztünk.


Nem azt szeretném megélni, hogy egy "tanító néni" vagyok, aki az instrukcióival segít valakinek végrehajtani egy feladatot, hanem azt, hogy nő vagyok egy férfi karjaiban, aki velem élhet meg életében először egy olyan élményt, ami szerintem az egyik legszebb dolog az életünkben.

2014. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Szakadok a röhögéstől!


" Nincs vele semmi gond, csak még nem jött össze komoly kapcsolata, és nem jutott el addig."

Ezt kb. 16 évesen még elmondhatod, később nem!


Defektes, de ez minden szűzön látszik, hogy idétlen béna szar és ilyet nem akar egyetlen lány sem, csak ha szintén beteg. 26 évesen szűz? Te jó ég! Még nem is éltél!

2014. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Mondja ezt a szüzek királya ki csak neten látott puncit.

2014. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Nagy gyökér lehetsz az életben ha így gondolkozol. Én sem 16 évesen vesztettem el, pedig semmi gáz nincs velem. Vagy irdatlan nagy gyökér vagy, vagy pedig cigány és már 5 gyereked van 18 éves korodra.

A kérdezőnek. Szerintem nem gáz. 30 évesen azért már érdekes, de ha valaki az "igazinak" akarja odaadni magát, nem pedig egy K.-nak az bizony eltarthat hosszú éveken át.

2014. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha eddig nem vesztette el, ezután sem fogja.

Én 25 évesen nem kezdenék ilyen fiúval.

És ne nevezzük már férfinak azt, aki 26 évesen még szűz. Kisfiú inkább.

2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!