Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztalt lányok! Ti összejön...

Tapasztalt lányok! Ti összejönnétek szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én is egy szexuálisan tapasztalt lány vagyok, és én nem jönnék össze szűz fiúval. 18 vagyok, és a vérmérsékletemet egyszerűen tudni kell kezelni. Nem állnék le egy tapasztalatlan sráccal. Ti hogy vagytok ezzel?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, jár értük a pacsi!



2014. júl. 28. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, 26 vagyok, nem csak az a baj, hogy szűz, hanem ez azt is jelenti, hogy nem volt még kapcsolata, legalábbis komoly nem.
2014. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem kérdezem meg az első randin, hogy szűz-e még. De ha mégis kiderül, hogy az akkor tök mindegy. Ilyen alapon senki sem jönne össze szűz fiúval és akkor egy csomó szerencsétlen fiú szűz maradna.
2014. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Èn sem állnék le veled ne aggódj.
2014. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A tapasztalt lányokhoz szólt a kérdésem, nem pedig a támadókhoz. Aki tapasztalt, az szerintem eléggé hamar észreveszi egy férfi viselkedésén, hogy szűz.
2014. júl. 28. 09:06
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Mikor összejössz vaalalkivel honnan tudod hugy szűz vagy nem? Ha meg már együtt vagytok egy ideje, szereted és szexre kerükll a sor, kiderül hogy szűz akkor dobod?
2014. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem lenne kizáró ok, hiszen lehet éppen egy olyan nőnek tartogatta, akivel igazán erős érzelmek kötik össze, ( kevés pasi van ilyen, de akad!), de az is lehet, hogy egyszerűen neki idő kellett a rendes kapcsolatokhoz, érzelmekhez, és az élet úgy hozta, hogy nem találta meg azt a nőt akivel eljutna odáig hogy le is feküdjenek, mert mondjuk nem szerette... Lehet sok ok, de szerintem ez nem szabad hogy kizáró ok legyen, főleg ha amúgy tetszik is a pasi, meg ilyesmik. :)
2014. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden gond nélkül. Jó lehet vkit oktatni, irányítani... Más még nem piszkitotta össze tehát minden gond nélkül :) 18 l
2014. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez nem lenne probléma:)
2014. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
81%
Igen. Már volt szüz pasim. Engem kimondottan izgat amint kicsit izgulva kezd. Még akkor is ha tudomnembirja sokáig.
2014. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Már nem.....volt dolgom szűz fiúval, nem volt rossz, de tapasztaltra vágyom, akinek nem kell mutogatni, mit és hogyan csináljon, hanem tudja, hogy mi kell egy nőnek, mégha apró igazításokat kell is eszközölni, de nyitott, bevállalós és nem ijed meg egy nőtől :)
2014. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!