Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztalt lányok! Ti összejön...

Tapasztalt lányok! Ti összejönnétek szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én is egy szexuálisan tapasztalt lány vagyok, és én nem jönnék össze szűz fiúval. 18 vagyok, és a vérmérsékletemet egyszerűen tudni kell kezelni. Nem állnék le egy tapasztalatlan sráccal. Ti hogy vagytok ezzel?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, jár értük a pacsi!



2014. júl. 28. 08:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem jönnék vele össze. De nem azért, mert esetleg az ágyban nem teljesít úgy. Voltam már ilyen helyzetben. Én voltam előtte mással, neki én voltam az első. Egy ideig működött is, majd állandóan azt hallgattam, hogy ez így nem igazságos, hogy kettővel le van maradva. És be akarja pótolni az elmaradást. Persze úgy, hogy én is vagyok neki.
2014. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

A "tapasztalt" lányok azt jelenti, hogy már a fél falu átment rajta és csak az érdekli az életben, hogy jól megd*gják?

Ha 2 ember szereti egymást, és már együtt vannak hónapok óta, végül szexre kerül a sor nem hiszem, hogy emiatt nem feküdne le vele egy normális nő. Ribiknél más a helyzet persze. (18 évesen már tapasztalat lehetsz!!)

2014. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Én igen. A mostani barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, és egymással veszítettük el. Szerintem jó lehet valakit tanítani, és elsőként megmutatni neki, hogy mi az, ami igazán jó :) Ezért tetszett az is, hogy a barátom is szűz volt, mikor lefeküdtünk egymással. Én voltam neki az első, amire mindig emlékezni fog, és hát... lehetséges, hogyha lesz más az életében azt mind hozzám fogja hasonlítani. Bár remélem csak én leszek neki :)
2014. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít tapasztaltnak?

Én 18 (2 nap híján 19) évesen veszítettem el a szüzességem az akkori barátommal. Nagyon sokat szexeltem vele. Tapasztalatnak jó volt, mivel megtapasztaltam, hogy milyen a borzasztóan rossz szex.

Aztán volt egy Mr. Tapasztalt barátom is, akinek előttem már 44 nővel volt dolga (gondolom ez a szám azóta már 64 is lett :D), de a szex is olyan üres volt vele, mint maga a párkapcsolat, hiába volt technikás és ügyes, hiába kényeztetett akár órákig. Pedig még izgalmas helyeken is csináltunk (pl. suliban).


Most vagyok 22 éves, és nálam 3 évvel fiatalabb barátom van, aki szűz volt, amikor összejöttünk. Teljesen jó vele a szex az elejétől fogva. Nem értem az ilyen közhelyeket, hogy biztos a szűz nem tudja, hogy mi kell a nőnek meg stb.

Először is, a szexualitás ösztönös, senkit nem kell rá tanítani, másodszor pedig minden nőnek más az igénye, így ami az egyiknél bejön, az a másiknál simán lehet kellemetlen. Minden új partnerrel össze kell szokni. Ugyanannyi eséllyel indul ebben egy szűz és egy tapasztalt, nem ezen múlik. Hanem, hogy mennyire van a két ember egy hullámhosszon, valamint mennyire odaadóak egymással...stb.

2014. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne is, óvjátok meg a szűz pasikat magatoktól.


Te 18 éves tapasztalt nagylány!


LOL

2014. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én nagyon örülnék egy szűz fiúnak, nem szeretem ha egy fiú már túl van a 20-30 lányon.
2014. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én 24 éves férfi vagyok és még szűz. Ha jól emlékszem a 6-os válaszadó volt, aki mondta, hogy sok oka lehet és, hogy kevés az olyan férfi, aki annak akarja odaadni, akit igazán szeret. Na én például ez okból vagyok még mindig tapasztalatlan. És most nem egy szerencsétlenre kell gondolni, szoktak kezdeményezni nálam a lányok egyetemen, kiskorom óta sportolok, de még nem találkoztam olyannal, aki személyiségileg is megfogott volna. A külsővel semmi gond, igazolom azt a mondást, hogy tényleg gyönyörűek a magyar lányok. Csak hát az a fránya belső, ugye, ott viszont gondok vannak sokaknál.
2014. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy nekem ebből még nem volt problémám ismerkedésnél, teljesen normálisan fogadták ezt a lányok. Kérdező, én azt gondolom, hogy hogyha téged ez zavar, ne ismerkedj szűz fiúkkal, én pl. meg tudom érteni a te álláspontodat is. Egyszerűen hagyd őket figyelmen kívül és jobb lesz mindkét félnek. Ha a vérmérsékletedet csak egy nagy kan tudja kezelni, hát keresd őket, ki tiltja meg, nem értem magát a kérdést.
2014. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Eddig 2 szuz baratom volt, en egyiknel se voltam mar az. Nekem sokkal jobban bejott, akik tapasztaltabbak altalaban onzobbek is szex teren, egy szuz fiu nagyon figyel rad, hogy amire es hogyan reagalsz. A mostani baratomnak is en vettem el, es eddig o a legjobb az agyban :D
2014. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as vagyok és reagálnék a 19-re: Szerintem nem attól függ, hogy szűz-e vagy nem a férfi, inkább személyiség kérdése és egészséges hozzáállásé, hogy mennyire figyel oda rád. Nyilván benne van, hogy tapasztalatlan és mondjuk emiatt kezdetben kevésbé önző, de szerintem aki alapból olyan az 90%-ban szűzként is önző lesz.
2014. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!