Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/nők összejönnétek egy...

Lányok/nők összejönnétek egy szűz fiúval/pasival?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egész jól kijövünk és úgy néz ki alakulna valami közöttünk. Nem ő mondta el, de kiderült még nem volt lánnyal. Én már picit tapasztaltabb vagyok.

Fura érzés lenne ha én lennék neki az első és nem érzem elég jónak magam a "tanár" szerephez.



2012. jún. 24. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én már kinőttem ebből. Voltam egy kettővel, de most már jobban szeretem, ha olajozottan mennek a dolgok. Még a tapasztalt fiúkkal is "meg kell szenvedni" az elején, amíg egymásra hangolódunk, de egy teljesen kezdővel meg aztán hónapok, de lehet, hogy 1-2 év is kell.

Mondjuk az én korosztályomban (28) szerencsére ez már szinte nem kérdés.

2012. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mehh... Ezek annyira értelmetlen kérdések, szerintem legalábbis. Ha jól értem, attól akarod függővé tenni a sráccal való kapcsolatodat, hogy volt-e már együtt lánnyal. Azaz, máshogy megfogalmazva, tökéletesen érdektelen számodra, milyen személyiség, mennyire vagytok jóban, mennyire közös a világotok, mennyire vagytok egymásra hangolva, és inkább bele se gondolnál, csak azért, mert még szűz?


Hm. Csak nekem fura ez a gondolatvilág? Mindenkinek van "első" alkalom. Ha ő még szűz, hát te lennél neki az első. Nabumm. Ha elsőre a te elvárásaidhoz mérten még ügyetlen is, majd belejön. Génjeinkben van a dolog.

2012. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Nagyon is tetszik a srác és oda vagyok érte, csak neki sem akarom elrontani az első alkalmat és alkalmatlannak érzem magam arra, hogy tanítsam.
2012. jún. 24. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ez volt a helyzet a mostani barátommal.Néhány hónap alatt annyira belejött,h vele az eddigi legjobb!!Persze amúgy is ő az első igazi szerelmem,szóval szerintem vágj bele!Egyáltalán nem volt gáz vele az első alkalom,nagyon jó volt!Nem érdemes ezen filóznod,vágj bele szerintem.Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak :)

Ja és már lassan 2 éve együtt vagyunk,együtt is élünk.


22/L

2012. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de még mindig nem látom a problémát :-)


"Nagyon is tetszik a srác és oda vagyok érte..." --> Ez tök klassz dolog ám, ha kölcsönös, akkor nehogy habozzatok;


"...csak neki sem akarom elrontani az első alkalmat és alkalmatlannak érzem magam arra, hogy tanítsam" --> Miért, mi rosszat tudnál csinálni, és milyen okból nem tartod magad alkalmasnak? Most ne érts félre, ha neki tényleg az első alkalom lesz, 99%ban írtó mód boldoggá fogod tenni. Másfelől, tanítani nem kell, max vezetgetni. Javarészt úgy is magától kell ráéreznie a dologra.

2012. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Kerdezo buta vagy mint a Fold.
2012. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
és gonosz is.
2012. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam szűz pasival. Ő 22 éves volt én 18 (de én már 13 évesen elvesztettem) Nagyon szerelmes volt belém, Nekem sem volt közömbös. Amiután megtörtént a dolog a világ legboldogabb embere volt, hogy azzal vesztette el akit a legjobban szeret.
2012. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem az alapján jövök össze (vagy éppen nem) valakivel, hogy még szűz-e vagy sem. Ez nem szempont. Ha szerelem van, ez lényegtelenné válik. Soha sem tudtam megérteni azokat, akik ilyesmin problémáznak...

21L

2012. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit hozzátennék, hogy önmagában az, hogy szűz tényleg nem olyan nagy dolog. De ennek vannak bőven okai és következményei a személyiségben. (Itt most nem a 18-20 évesekre gondolok)
2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!