Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, ti mit szólnátok...

Csajok, ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha összejönnétek egy 21éves sráccal, és kiderülne róla h szűz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:42
 1/10 anonim válasza:
100%
Semmit! Ugy csinálnék mintha nem tudnám hogy szűz!
2012. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

én semmit kb.

szeretem a szerényebb, gátlásosabb fiúkat

2012. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én nagyon is őrülnék neki.
2012. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, legalább tudom, h nem ment végig a fél városon, és nincs nemi betegsége
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Azért elgondolkodnék,hogy eddig miért nem veszítette el. De nem ítélem el emiatt, hiszen az ő döntése, hogy mikor szánja rá magát.
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Örülnék hogy nem kúrta végig a fél várost. Ennyi :D
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmit, ha összejöttem vele akkor nyilván tetszik és kedvelem mondjuk még nem voltam ilyen helyzetben szóval nem tudom, hogy menne a dolog egy szűz sráccal :D
2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
gondoskodj hogy ne legyen tobbet szuz :)
2012. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod,? nem kell itt rettegni. A Lányok, igenis becsülik, ezt! Mondjuk van vmi magyarázat, a nők, illetve férfiak nemi életére... vagyis szófordulat. Az a kulcs, ami kinyit minden ajtót az egy jó kulcs lehet nemde?:D és most képzelj el egy kulcsjukat, amit minden kulcs kitud nyitni.... na ezért k*rvázzák le a lányokat. Egyébként legyél rá büszke, mert ez egyrészt a leendő partnerednek is jobb lesz, mert nem fog esetleg attól rettegni, hogy mi van, ha nem tud neked örömet okozni, mint a többi nő, meg hát milyen jó, hogy nem feküdtél össze fűvel, fával, csak vele értéstek meg végre, hogy a szüzesség nem ciki, csak a média ezt súlykolta belénk... magyarul "nem divat" ma már a szüzesség ez tévhit. Majd eljön mindennek az ideje... Képzeld, munkatársam 26 éves, és még szűz, mivel hát eléggé gátlásos. Én meg itt vagyok 20 éves, nem vagyok elkésve semmivel, ahogy te sem:))
2012. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék :)
2014. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!