Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/nők összejönnétek egy...

Lányok/nők összejönnétek egy szűz fiúval/pasival?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egész jól kijövünk és úgy néz ki alakulna valami közöttünk. Nem ő mondta el, de kiderült még nem volt lánnyal. Én már picit tapasztaltabb vagyok.

Fura érzés lenne ha én lennék neki az első és nem érzem elég jónak magam a "tanár" szerephez.



2012. jún. 24. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Miert feltetelezed mar elore azt, hogy benazni fog? Oke, alairom, hogy azert altalaban nem az a gyakoribb, hogy valaki mar rogton elso alkalommal igazi szexvirtuoz, de azert azt sem kell feltetelezni, hogy teljesen bena lesz es azt sem tudja majd, hogy merre hany meter... szoval egy kicsit mar itt ertelmet veszti az elozetes agyalas es kombinalas.


2. Ha az ember igazan odavan valakiert, kivanja testestul-lelkestul, akkor sokadrangu kerdes, hogy elotte hany emberrel volt, vagy volt-e egyaltalan, az a lenyeg, hogy a kapcsolat egy bizonyos pontjan vegre testileg is beteljesuljon a dolog.


3. Minden ember mas, minden embernek masok az igenyei, mas a szexualis kulturaja, szoval konnyen lehet, hogy egy uj kapcsolatban attol fuggetlenul is sokat kell gyakorolni es egymashoz csiszolodni, hogy elotte a feleknek sok tapasztalata volt, szoval az elozetes tapasztalat nem mindig mervado.


4. Ugy veszem ki a szavaidbol, hogy benned is jo nagy adag bizonytalansag van. Szerintem rosszul nezed a dolgot: fogd fel ugy, hogy vegre talalkoztal valakivel, akivel tok jol kijottok es lehet, hogy egy baromi jo, tartos, harmonikus parkapcsolat lesz belole.

Ha elso par alkalommal nem is lesz mondjuk olyan jo a szex (ami persze nem biztos), azert lehet, hogy megeri a dolog a turelmet es egy csoppnyi erofeszitest, nem igaz?

2012. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.


Évekig? Te nem vagy normális...


Pár nap, esetleg hét, nem évek...


Kérdező, elég gyeekes a gondolkodásod!

2012. jún. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, most figyelj. Ha valakitől nem tudtad volna meg, hogy még nem volt lánnyal, és akkor derül ki...

Akkor mit csinálnál? (Eleve honnan tudod, hogy megbízható infó? Lehet, csak egy hülye pletyka, ilyeneket nem mindenki mondd el csak úgy egy-egy havernak.)

És amúgy ide lehet mondani az átlagos szövegeket, hogy " Ha nagyon szereted akkor minek ezen filózni..." stb, stb.

És ez így is van.

De már eleve szomorú az, hogy ezen még gondolkodni kell.

Ha sok ilyen lenne, aki már csak emiatt is fekete pontot számít fel egy pro-kontra listán, hogy összejöjjön-e vele, vagy sem, akkor hamar elfogynánk, az tuti.

Ilyen szarságokkal ne foglalkozz.


Tanár szerep... Nem konkrétan ki kell ültetned egy padhoz, és felrajzolnod a táblára egy ***-t, hogy mutogass rajta, mi micsoda, hanem tényleg ahogy az előzők is mondták rávezetni és kész.

Ilyenek miatt izgulni...

2012. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mintha leprás lenne szegény srác...


Majd jönnek a dolgok maguktól, előbb-utóbb csak ráérez ő is.

2012. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Első voltam,


#12:


Pár nap???

Hát szerintem akkor még te nem "szenvedtél" az elején egy szűz fiúval. Az igaz, hogy pár hét alatt megtanulja, hogyan kezdjen hozzá és hogy mi az, ami legalább nem kellemetlen a nőnek.

De mire mondjuk nem 5 perc lesz egy menet, és tényleg még elélvezni is el lehet (nem úgy, hogy előtte kézzel-lábbal, mindennel addig húz fel, hogy már elég, ha beteszi és kb. két lökés után azonnal elmegyünk, hanem pusztán csak az aktustól jó), az bizony egy kezdővel hónapok munkája. (És nem 1 vagy 2 hónap...)


Hozzátenném, hogy minél idősebb egy szűz fiú, annál lassabban tud átállni arra, hogy ne 2-3 percig tartson ki. Ezt a tapasztalt mondatja.

Ezért is írtam, hogy az én koromban, egy olyan férfihez, aki még nem volt nővel, ahhoz bizony nagyon nagy türelem kellene.

2012. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!