Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ha ti összejönnétek...

Lányok ha ti összejönnétek egy sráccal, és kiderülne azon az éjszakán hogy még senkije se volt a srácnak akkor hogy reagálnátok? (27F)

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kellene bárhogyan is? Ha tetszik nem érdekel,hogy még szűz. Sőt még jobb is mintha valami nőfaló lett volna.
2014. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ha addig nem mondta el kidobnám 18L
2014. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
sztem az ilyesmit az első "ismerkedő" beszélgetések folyamán szóba lehet hozni, futólag.. amúgy te vagy nekem az első komoly párom vagy vmi hasonló jelleggel. gagyi, erőltetett mosoly és egyebek társaságában.
2014. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretnék ilyen mélységekig tanítgatni senkit,szóval én teljesen tapasztalatlan emberrel már nem jönnék össze többet. 20-21 évesen is elég kínos volt már az ilyesmi.Sorry a véleményért.

26n

2014. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kel az aktus után benyögni h "ja, és te vagy az első"
2014. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
én sem állnék vele szóba, nekem volt régen egy ilyen, hogy ja amúgy szűz vok. hát megis látszott rajta. nem jönnék össze szűzzel bocsi. 25 L
2014. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlna a kapcsolat. 23l
2014. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "azon" az éjszakán kell kiderülnie. Egyébként nem bánnám. Ha amúgy egy hullámhosszon vagyunk, minden OK, ez nem változtatna a dolgokon.
2014. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!