Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiúk, ti hogyan reagálnátok...

Férfiúk, ti hogyan reagálnátok, ha az új barátnőtökről kiderülne, hogy még mindig szűz?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátomnak már sok sok rövid kapcsolata volt, amolyan tipikus lázadó volt, már megváltozott. Én teljesen az ellentéte vagyok, nyugodt életstílus, kevés bulik meg így. Ő pont ezt szereti bennem. Mondtam neki, hogy eddig két kapcsolatom volt és 2 olyan rövidke valami.. azt is tudja, hogy az egyik 2 évig, a másik 5 hónapig tartott. Gondolom neki akkor az alap dolog, hogy akkor nem vagyok szűz, pedig nem így van. Mindig vártam a megfelelő emberre, és hát valahogy 19 évesen még mindig szűy maradtam :D amit nem szégyenlek, csak félek, hogy hogy fog reagálni a barátom. Nem fogja azt hinni, hogy biztos hibás/ selejt vagyok?

Azt tudja, hogy vallásos vagyok, mindig járok templomba meg így, meg hogy elég szégyenlős egy asszonka vagyok.. Tudom, hogy nagyon szeret, de mégis félek a reakciójától.

21éves a barátom.

Köszi a válaszokat


2014. jan. 12. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki nagyon, meglepődnék, de kellemes csalódás lenne
2014. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülnék neki az biztos, azoknak nem szokott kelleni szűz csaj, akik úgy gondolják az első alkalom után, levakarhatatlan lesz a lány, és onnantól csak Őt fogod akarni. Ez valamilyen szinten így is van, hisz az ember ha átesik ezen, akkor jó élménynek éli meg, és ezért nem kellene más neki. Amúgy én is szűz vagyok

21/F

2014. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó érzéssel tölti el ,hogy te úgy gondolod vele szeretnéd elveszíteni

nem fog rád emiatt görbén nézni sőt!!

ár ha normális és az érzései is azok

2014. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*már
2014. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tennék ellene :D
2014. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy normális fiúnál ez pozitív dolog, ne aggódj :) 22f
2014. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és megnyugtató válaszokat :)
2014. jan. 12. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Annak viszont nem ha 1 vagy 2 évig váratnál.
2014. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!