Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mi lenne a reakciótok,...

Lányok, mi lenne a reakciótok, ha összejönnétek egy 26 éves férfival akiről kiderül hogy még szúz?

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi gond, csak még nem jött össze komoly kapcsolata, és nem jutott el addig.

2014. aug. 31. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, de ennyi. A férjemen is meglepődtem mert helyes pasi, de nem csináltam belőle gondot. Jobban bejött ez, mintha átment volna a fél városon.


Szóval velem vesztette el a szüzességét, bár fiatalabb volt, mint a kérdésben szereplő, majdnem 21 éves. Érdekes mód mégis ő volt az egyetlen férfi aki orgazmushoz tudott juttatni engem...pedig akkor már 5 év aktív nemi élet, és jó néhány partner volt mögöttem 24 évesen.

2014. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ha igaz amit írtál és nem egy unatkozó troll vagy akkor egy forintot se érsz kiskirálylány. Milyen jogon ítélsz meg egy olyan embert akit te nem ismersz? Honnan veszed, hogy bénázása miatt nem volt még kapcsolata vagy ha esetleg bénázott mi van, ha most összeszedte magát? Ha csak emiatt nem kezdenél vele, akkor ennyit is érsz és sokkal jobbat érdemel bárki egy magadfajta pökhendi "nőnél".
2014. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!