Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15-18 éves fiúk, mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves fiúk, mi lenne erre a reakciótok?

Figyelt kérdés
Minden heten jartok el kondizni, es van ott egy lany akinek nagyon bejossz. Te is neha ranezel, vagy amellett a gep mellett vagy amelyiken ő van.. a lany kr.va szeretethianyos es szimplan odamenne es megolelne teged... mi lenne a reakciod illetve mit tennel utana? Nem erdekel egy 25 éves ember valasza. Max 18ig valaszoljatok.

2017. jan. 5. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én megszeretgetném. :3 Bár nem járok kondizni.
2017. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egy izzasztó kardió után lenne a legjobb. Jönne a lány és szivacsként szippantaná magába az izzadtságom. :D Egyébként legalább arra jöjj rá előtte, hogy van-e nője. Ha nincs és te is jól nézel ki, akkor nyert ügy. kethetmulva19/F
2017. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Biztos megkérdezném hogy: ezt most mért kaptam !?:D de inkább edzés után csináld mert akkor már lazább mindenki legalább is szerintem. De mindenféleképpen örülnék !:D
2017. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!