Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai nap szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strecky2001 kérdése:

A mai nap szakított velem a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves srác vagyok és a mai nap hagyott el a párom. Lassacskán 4 éve voltunk együtt, ő jött volna fel hozzám a nagyvilágba egyetemre és megbeszéltük hogy együtt vágunk neki az életnek. Viszont pár hete minden elromlott és mindenki azzal jön hogy az első az soha nem az igazi, először nem hittem nekik de igazuk volt. Én sajnos minden időmet, tervemet és kitartásomat a páromba tettem, s most hogy elhagyott tanácstalanul, magányosan és rohadt szomorúan ülök egy olyan városban ahogy nem nagyon van kire számítsak, valami tippek? Hogyan tudnék innen talpra állni?

2021. szept. 12. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelem (főleg a tinikori) valóban nemigen tart sokáig. A mi házasságunk (58 éve) is mindkettőnknek első szerelemből indult (igaz, nem tinikorban).

Egyelőre foglald le magad valamivel. Ne hanyagold el a tanulást, hisz a jövőd függ tőle. Most egy darabig ne törődj a lányokkal, ráérsz később.

Járj olyan helyekre, amelyek érdekelnek, lekötik a figyelmedet ill. elterelik a figyelmedet a búsúlástól. Szerény vigasz, de nem vagy egyedül. Elemezd ki, miért szakított a lány.

2021. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párod volt vagy barátnőd? Ez az első kérdés. A többire csak ez után lehet válaszolni
2021. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mai értelemben sem párom, sem barátnőm nem volt a feleségem. Megismerkedtünk egy egyetemi bálon és 3 év múlva összeházasodtunk.

Mindenki tegye abba a kategóriába, amibe jelen korban beleillik.

2021. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!