Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért szakítottál a pároddal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottál a pároddal? Mi volt a kiváltó ok/utolsó csepp a pohárban? Hol romlott el a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyre többet ivott illetve meg akarta mondani, hogy mit csináljak. Egyetemre akartam menni de ő nem akarta engedni helyette mondta, hogy menjek vele gyárba.
2021. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Más jobban tetszett :D
2021. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt az egyik barátommal, és még ő várt tőlem bocsánatkérést, mert "elhanyagoltam".
2021. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
mert én elhagytam érte a pasim, ő viszont 2 év után se a párját. Nem bírtam így tovább.
2021. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Sosem szakítunk, mert kapcsolatfüggők vagyunk.
2021. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Sok apróságon felkapta a vizet (olyan dolgokon is, hogy x smiley helyett miért nem y-t küldtem neki), és én voltam a hibás, ha nem akartam péntek estétől vasárnap estéig szünet nélkül nála lenni, hanem szerettem volna néha otthon ténykedni egymagamban. Vagy nem írtam vissza neki 10 percen belül, vaaagy nem írtam neki, hogy dolgom lesz és nem fogok tudni válaszolni. Meg még sok apró dolog közrejátszott, amiből elegem lett. A jövőben pasi helyett inkább csak macskáim lesznek.
2021. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 teljes mértékben egyetértek
2021. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Az előzővel nem én szakítottam, hanem ő velem, de az az előttivel azért szakítottam, mert mindig a gép előtt ült, játszott, anyuci kicsi fia volt, nem volt hajlandó velem közös programokat csinálni, mindig rossz kedve volt és ok nélkül volt bunkó, illetve szexnél is önző volt. Sokszor próbáltam vele normálisan megbeszélni a problémákat, de sajnos a kommunikáció is elég szegényes volt, mert ő letudott mindent annyival, hogy "oké, aha, ja". Szóval a végén már nem láttam értelmét tovább kapálózni, és mondtam neki, hogy inkább hagyjuk egymást.
2021. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már kibirhatatlan. Hűhó a semmiért
2021. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!