Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan szakította...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy tegnap szakítottam a barátommal.

Nagyon felidegesített, kicsit psycho-nak éreztem néha, azzal telt be hirtelen a pohár, amikor olyanokról beszélt, hogy ő azért nem tud pl elmenni egy állásinterjúra, mert rákos (ami számomra egy elég nehéz téma, mert egy nagyon közeli rokonom tényleg az volt- szerencsére ő mát jól van) vagy mert fél, hogy elüti egy autó?! - de a high fashion boltokba, meg el tudott menni vásárolgatni...

Valamint már az is eléggé furcsa volt, hogy 1 hét ismertség után már arról beszélt, hogy feleségül akar venni és öngyilkos lesz ha lehagyom /ezért is félek most/ .


Mentségére szóljon, hogy amikor utoljára beszélt velem, valószínűleg összeveszett az anyukájával, valamint amikor még gyerek volt elhagyta őket az apukája és ez nagyon megviselte.


Általában aranyos volt, minden nap rengeteget beszéltünk, de néha -ami lehet ez az én hibám- de apróságnak tűnő dolgokkal is eléggé meg tudott sérteni. pl. a legnehezebb vizsgám után nem 10/10esen néztem ki és elkezdett viccelődni, hogy milyen "kövér" az arcom (pedig úgy érzem nincs baj a súlyommal 😅)


De úgy éreztem, hogy nem szeretném tovább elviselni ezt, sokszor toxikus volt, szerintem kicsit észhez kéne térnie, mert magát is mérgezi.

Viszont most eléggé rosszul érzem magam.


20/L és 20/F



2020. júl. 13. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én 20 éves pasit még nem láttam ilyen gyerekének, már ne haragudj. 😅 Rengeteg 20 év körüli srácot ismerek, akik felnőttesebben viselkednek...de ez most lényegtelen.

Szerintem, ha olyan kifogásokkal jön, hogy elüti az autó vagy rákos lesz, ha állásinterjúra megy...ez nem normális...és ha a későbbiekben gyereketek lesz és neked otthon kell maradnom vele? Akkor, is valami ilyet kitalált, hogy ne menjen dolgozni?! Gyerekes..

Meg, az hogy öngyilkos lesz, utoljára egy 15 évestől hallottam ezt. Lelkileg, fejben szerintem valami nincs rendben vele.

Jól tetted, hogy el hagytad, találsz majd valaki jobbat.

2020. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az öngyilkosos szöveggel valószínűleg csak be akar maga mellé biztosítani, ezzel manipulál, hogy ne hagyd el őt. Szerintem jogos a szakítás, mert ha vele maradsz, csak még jobban behálóz, és az egyre rosszabb lesz. Tényleg valami nem oké vele, de ez szerintem nem új.
2020. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, hogy szakítottál vele, de ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát. Nagyon nem stimmel valami az emeleten nála.
2020. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van baj a toronyban a srácnál ezek alapján...
2020. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól tetted, ügyes és erős vagy! Arra figyelj, hogy ha elkezd megváltozni jó irányba ne hidd el, mert kamu, csak vissza akar kapni.
2020. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

Örülök, hogy ti is megerősítettétek a döntésem, eléggé rosszul éreztem magam, de közben azt is éreztem, hogy most még van idő kilépni, mert csak engem is megmérgez és kihasznál.

Remélem rájön, hogy változtatnia kéne a gondolkodásán, de az már nem velem lesz úgy gondolom.

2020. júl. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!