Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szakított velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emili0000 kérdése:

A barátom szakított velem csak mert nem érezte magát komfortosan a kapcsolatban és azt mondta szeretne időt a barátaival is tölteni.Utána még tartottuk a kapcsolatot,átmentem hozza és megkérdezte hogy szeretnék béke sexet?

Figyelt kérdés
persze hogy nemet mondtam,s el is mondtam nem járunk így nem megyek bele és utána azt mondta kezdjük elölről,és én megkérdeztem most csak ez miatt?erre azt mondta nem csak erre megy,s közeleg a szulinapom s tudja akkor szeretném elveszitteni vele,nagyon felek megint dobni fog és vége lessz,mit tegyek?🥺

2021. jún. 1. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Nehogy már csak azért menj vissza hozzá, hogy elvegye a szüzességed. Ráadásul ha béke sexet akart, akkor gondolom ő nem várta volna meg a szülinapod. Neki annyi a lényeg, hogy meglegyen.


Férfi ként mondom, hogy két lehetőséged van. Vagy lesz egy jó szülinapod amiben még meg is raknak, majd elhagynak és rohadt szar lesz neked egy jó ideig. Vagy most ott hagyod a fenébe és ha picit szar is majd helyre jön hiphop.

Ha össze jössz vele szánalmas leszel a szememben. Tudom, hogy nem ismersz meg semmi és bocsi is ezért. :3

Ne süllyedj le hozzá.

2021. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem várd meg, amíg újra kialakul a bizalom köztetek.
2021. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a legtobb ertelmes no/lany erre mar reg rajott volna, hogy nagy erzelmei nincsenek feled.


Ha nem erezte magat komfortosan a kapcsolatban az = rajott, hogy meg sem stimmeltek.


Plusz, ahelyett, hogy megbeszelesre nyitotta volna a dolgot, inkabb elmenekult a barataihoz.


Aztan visszajon, hogy "azert a punicdat jol megdugiznam".


Azonnal dobni kell. Ettol ne varj sokat.

2021. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar, és igen, utána dobna megint.
2021. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ő nem téged akar, csak a szexet.
2021. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a csávó csak trófeaként tekint rád. Lehet nem hagyna mindjárt el a szülinapi akció után, de csak szexkapcsolat lenne.

Éretlen még ahhoz, hogy komolyan vegyen egy kapcsolatot.

2021. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 jól leírta.

Vagy most otthagyod végleg, minden kapcsolat megszakítása mellett, vagy hagyod, hogy megdugjon és utána elhagyjon. Vagy szarni fog a fejedre, aztán heti 3x áthív, hogy kufircoljatok egyet, míg hagyod ezt.

2021. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy ns menj vissza hozzá! Dobott téged és valszeg most csak szexelni akar. Ne így veszítsd el a szüzességed, várj meg egy rendes kapcsolatot ahol, ahol nem visszakönyörgős béke szex lenne az első, hanem normális, érzelmes.
2021. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!