Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt más is, akivel éppen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akivel éppen ma szakítottak?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Én felváltva zokogok vagy gondolom azt, hogy hogy tényleg véget kellett hogy érjen.

Ti mivel szoktátok ilyenkor lenyugtatni vagy felvidítani magatokat? A legjobb barátnőmmel már beszéltem. Próbálok zenét hallgatni, de minden számban van valami, amitől megint elsírom magam :(



2021. aug. 19. 22:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Én talán ma ismerkedtem meg álmaim nőjével... Járj nyitott szemmel. Talán így volt jobb. Egy szakítás nem szokott ok nélkül történni.
2021. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Vágod, hogy csorikam szomorkodik, sír, erre leírod neki, hogy Te ma találkoztál álmaid nőjével? Benned sincs sok empátia...
2021. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Tudatosítsd magadban hogy nem ok nélkül történt, utána pedig vond el a figyelmed hobbikkal, programokkal, filmekkel stb. Hosszútávon peóbáld építeni a kapcsolatot a barátnőiddel, koncentrálj egy kicsit magadra, úgy könnyebb továbblépni.
2021. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi.

Próbálom.

2021. aug. 19. 23:55
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem ma, de elég friss, szóval rámírhatsz:)
2021. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod nekem is írhatsz, velem nem történt mostanában semmi ilyesmi, de épp emiatt szívesen meghallgatlak, ha szeretnél beszélni róla:) És kitartást, lesz ez jobb is.
2021. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer nagyon szerelmes voltam... Mikor vége lett hol sírtam, hol haragudtam, hol azért sírtam mert haragudtam. Nagyon rossz volt, főleg az elején. Ráadásul a pandémia közepén, így azt se tudtam mondani, hogy kibulizom magam. Egész nap egyedül voltam a gondolataimmal.

Amit tudok ajánlani: hallgass sok zenét, nézz filmet, semmi baj, ha nem fogsz rá emlékezni... Van aki szerint ha össze szeded az emléket és kidobod, összetéped segít, van aki elteszi egy dobozba... Én összeszedtem és egy sütögetésnél elégettem a szerelmes leveleket, képeket.

Hiába írom le neked, hogy nyugj jobb lesz, jelenleg ezt nem hinnéd el. És ezzel nincs is semmi baj! Sírj, kiabálj, ami jól esik... [link] halgassd meg párszor, nekem sokat segített...


És persze ne feledd, a legnagyobb támaszt mindig a barátnők adják.

2021. aug. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

5-6-7, köszönöm, kedvesek vagytok.

Összetépni és kidobni nem szoktam semmit. A gondolataimtól akarnék most megszabadulni, nem attól, amit tőle kaptam. Elpakolni kellene inkább a hozzá kapcsolódó cuccokat, hogy legalább ne lássam. De persze a telefonom is tele van a képeivel, üzeneteivel.

Ma meg ráadásul mennem kell valahova, de dagadt a szemem és náthás a hangom a sírástól. Biztos furán fognak nézni a sok boldog, lelkes ember között.

2021. aug. 20. 09:27
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Amit tole kaptal/ra emlekeztet azt szed ossze egy emlekdobozba. A gondolataidat vesd papirra, rakd bele ezt is a dobozba vagy egesd el(en az utobbit javaslom hiszen akkor tenyleg megszabadulsz a gondolatoktol). A kepeket szed ossze egy mappaba vagy rakd fel szamitogepre/pendrivera. Onnan nehezebben tudod elerni oket es nem fogod nezegetni. Fontos hogy pozitivitaskent gondolj ra, a szep emlekekre hiszen szep volt az egyutt toltott ido ne akard elcsunyitani.
2021. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az is segíthet, ha kisírod magad (filmek, zenék, videók) által. Sok barátomnak ez segített.
2021. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!