Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt más is, akivel éppen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akivel éppen ma szakítottak?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Én felváltva zokogok vagy gondolom azt, hogy hogy tényleg véget kellett hogy érjen.

Ti mivel szoktátok ilyenkor lenyugtatni vagy felvidítani magatokat? A legjobb barátnőmmel már beszéltem. Próbálok zenét hallgatni, de minden számban van valami, amitől megint elsírom magam :(



2021. aug. 19. 22:27
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
#12-es vagyok: nekem az elmúlt pár nap jobb volt, nem gondoltam rá, de ma összetörtem megint. Kitartást🤧
2021. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20-as, kössz... Itt mindenkinek válaszoltam, azért pedig nyilvánosan elnézést kértem, hogy priviben nem.
2021. aug. 26. 22:10
 23/26 A kérdező kommentje:
21-es, köszönöm. Neked is! Előbb-utóbb biztos jobb lesz mindkettőnknek.
2021. aug. 26. 22:11
 24/26 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2021. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs, ami azt illeti.


A normális válaszokat viszont ezúton is még egyszer köszönöm mindenkinek!

2021. aug. 26. 22:14
 26/26 anonim válasza:
#21 vagyok. Köszönöm..😞
2021. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!