Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Nagyon elronottam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 1 éve van barátom. Szeretjük egymást meg minden, de bűntudatom van.

Mint a legtöbb tini lánynak nekem is van tiktokom. Aztán láttam egy srácról videót foryouba és bekövettem meg sziveztem is.

Erre vissza követett és instán is bekövetett. Ott rám írt, hogy aranyos vagyok meg minden. Aztán valahogy szóbal elegyedtünk. Egyébként nemnszoktam senkivel beszélgetni így random a neten. Egyrészt van barátom másrészt nem is tartom normálisnak. Aztán már egy ideje beszélünk, és kezdtem meg kedvelni. Aztán egy kicsit többet.

Ezzel nem is lenne baj, de rosszul érzem magam amiatt, hogy megcsalom érzelmileg barátom. Hiszen szeretem, ragaszkodom hozzá és nem tudom elengedni. De evvel a másik fiúval meg alakul "sajnos" és tetszik az amit kapnék tőle.


Lehet, hogy egy kutyának leszek tartva, de nem tudom mi lenne a helyes döntés.

Mit tegyek?

16l


2021. jan. 18. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám akkor a jelenlegit,mert akkor nem szeretem elegge ahogy kene...Mert hát megkedveltem egy másikat. A többit te döntöd el hogy a másik fiúval mi lesz.
2021. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Uram isten, gratulálok... Nem szoktál ilyet de azért megtetted. Szerintem egyértelmű hogy az insta srácot hagyod, de te tudod.

"Lehet, hogy egy kutyának leszek tartva" így van, helyedre

2021. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tul rovid az elet ahhoz, hogy ne akarj boldog lenni amikor lehet. Ha a masik srac jobban vonz akkor legyel vele. Ki mondta hogy ugyanazzal kell maradnod orokre?
2021. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 201iq válasza:
100%
Sztm legyél hűséges... De ez az én véleményem
2021. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé túlzás, hogy ez mekkora szemétség volna és ezért ócsárolni kéne őt. Ilyen előfordul, a másik fél talán okkal lép be az életünkbe vagy csak egy próbát kapunk a sorstól. Hát mérlegelni és komolyabb esemény előtt lépést kell tenni. Erre mi nem tudunk jobbat mondani.
2021. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleg benacska lehet a palid
2021. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus 16 éves tinilány. Pár kedves szó egy "jútubertől" aztán leesik a bugyi... szánalmas-....🤮
2021. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem "jútuber" (előtte olvasd el rendesen a kérdést ^^) és képzeld a bugyim is a helyén maradt.

Ámíg ismersz addig ne ítélkezz, bár amilyen vagy nem szívesen ismernélek meg. Érzelmileg kezdtem változást érezni és NEM egyből rácuppanni a srácra.

2021. jan. 18. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
vicc vagy mondom :D
2021. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Sztem full jogos

Van egy bena palija, irogat neki egy sokkal érdekesebb pali, nyilvan a tiktokosat fogja valasztani, mint ahogy barki mas tenne, csak a sok irigy aki itt irogat eleteben nem kapott bokot meno fiutol vagy eppen egy csunya pali


Sztem dobd a palid, inkabb most mint kesobb

2021. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!