Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a helyes válasz akkor, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes válasz akkor, ha a lány megkérdi, hogy "akkor most járunk?"

Figyelt kérdés

Velem ugyan még nem fordult elő, de nem tudom miért, elég sokszor hallottam már mástoktól ilyenről, de sosem derült ki, hogy mi a ténylegesen helyes válasz ilyenkor.

Szerintem egyébként az lenne a legjobb eset, ha nem kellene ilyen kérdésnek előjönni az ismerkedés során, hanem egyszerűen csak megtörténne, hogy már együtt vannak. Vagy rosszul gondolom?

Illetve magamból kiindulva teljesen biztos, hogy túlgondolnám, és valami olyasmit válaszolnék hirtelen, hogy "ha szeretnéd, akkor igen", ami -valljuk be- szerintem elég kínos.

Tehát mi ilyenkor a helyes válasz? "Igen"? És mi van akkor, ha a lány nem szeretné? Vagy pedig "nem"? Ebben az esetben meg mi van, ha tényleg szeretne összejönni az illetővel?

Az jutott még eszembe, hogy talán csak olyankor kérdezik meg, ha ők maguk sem biztosak benne, hogy egy egészséges, hosszú távú kapcsolat kezdete ez?

Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi, mert mégis talán ők tudják jobban, de fiúk érvelését is szívesen elolvasom.



2020. júl. 28. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy lány barátom mondta, hogy szerinte a lányoknak nagyon fontos, hogy ki legyen ez mondva. Ha rákérdez, akkor az biztosan azért van, mert ő akarja, tehát gondolkodás nélkül igent kell mondani.
2020. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosan mosolyogva megfogod a kezét és azt mondod, hogy ezek szerint. ;)


Ne spirázd túl, egyszerűen és lazán.

2020. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem eddig egyszer kérdezték, akkor csak nevettem és mondtam, hogy nem (de csak azért, hogy idegesítsem szegény csajt :D) még aznap kijelöltünk egy időpontot amúgy.
2020. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem minek kimondani... ha randizgattok és esetleg volt csók és megint találkoztok , csókkal köszöntök az már járás, ha kimondod ha nem...


Ha puszi-puszi, néha csók es szex, akkor arátság extrákkal.

2020. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Megállsz vele, azt mondod 'nem, most állunk'
2020. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!