Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha a lány azt mondja, hogy egyelőre legyünk barátok?

Figyelt kérdés

Szóval, arról van szó, hogy már három-négy hónapja beszélgetünk az interneten, de csak egyszer találkoztunk, mivel nagyon elfoglalt. Jól elvagyunk, érdekes témákról beszélgetünk meg minden egyéb. A gond az, hogy már a legelső beszélgetésünk kor is volt erről szó, viszont rákérdeztem újra, hogy ő hogyan tekint rám. Azt válaszolta, hogy ő már a legelejétől úgy kezdett ebbe bele, hogy ''egyelőre'' legyünk barátok mivel nem bízik az emberekben(sokszor átverték már, azaz nem a párkapcsolatában hanem a legjobb barátai kiszúrtak vele, meg hasonlók) és hogy ő nem gondolt egyébre. Rákérdeztem, hogy mit jelent az az ''egyelőre'', azt válaszolta, hogy nem lehet tudni, hogy ebből lesz-e valami, mivel nem gondolt többre, egyelőre csak barátságra...



Ez mit jelent? Lehet még esélyem nála? Hozzam le a csillagokat és minden rendben lesz? Próbálkozzak amíg lehet és hátha sikerül valamit összehoznom? Mi a teendő? 17F - 18L



2019. ápr. 27. 21:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta még beszélgetek vele, s még kiderült egy két dolog. Ugye mint mondtam, átverték, megbántották régen, s ez emészti őt mindíg, folyamatosan arra gondol és ezért nagyon rossz kedve van, próbáltam valahogy beszélni erről vele, hogy mit, hogy kéne szerintem, tanácsokat adni, 1-2 érdekesebb videót is küldtem neki, de nem hajlandó őket megnézni, mert nincs rá ideje..(3-4 percesek). S tényleg próbálok segíteni rajta, meg valahogy a tudtára adni neki, hogy nem verem át, nem bántom meg stb. Csak így eléggé nehéz... + Azt is említette, hogy ő nem tud szeretni. Gondolom a múltban történtek miatt.
2019. máj. 7. 00:44
 22/24 anonim ***** válasza:
Bäromság az egész. >TE< nem érdekled. Ne járasd le magad jobban, szó nélkül töröld.
2019. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy az elején tetszettél a csajnak (bejöttél neki külsőre, mellé meg még az is tetszhetett neki, hogy nem vagy az a vagány típus, mert az ilyenekben csalódott). De azzal, hogy elkezdted túltolni a lelkizést (felderítve minden sérülékenységét, múltbeli csalódását), meg semmi férfiasság sem volt a vele való ismerkedésedben, már elkönyvelt töketlen srácnak.


Lelkizgetés helyett, egyre intenzívebb testi élményeket kellet volna nyújtani neki a találkozásokkor.

2019. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csak azon lehet segíteni, aki hagyja. Ha így áll hozzá a dologhoz, ennyire nem törődöm típus miközben te foglalkozol vele, akkor szerintem felesleges idő és energia pocsékolás.
2019. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!