Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha a lány azt mondja, hogy egyelőre legyünk barátok?

Figyelt kérdés

Szóval, arról van szó, hogy már három-négy hónapja beszélgetünk az interneten, de csak egyszer találkoztunk, mivel nagyon elfoglalt. Jól elvagyunk, érdekes témákról beszélgetünk meg minden egyéb. A gond az, hogy már a legelső beszélgetésünk kor is volt erről szó, viszont rákérdeztem újra, hogy ő hogyan tekint rám. Azt válaszolta, hogy ő már a legelejétől úgy kezdett ebbe bele, hogy ''egyelőre'' legyünk barátok mivel nem bízik az emberekben(sokszor átverték már, azaz nem a párkapcsolatában hanem a legjobb barátai kiszúrtak vele, meg hasonlók) és hogy ő nem gondolt egyébre. Rákérdeztem, hogy mit jelent az az ''egyelőre'', azt válaszolta, hogy nem lehet tudni, hogy ebből lesz-e valami, mivel nem gondolt többre, egyelőre csak barátságra...



Ez mit jelent? Lehet még esélyem nála? Hozzam le a csillagokat és minden rendben lesz? Próbálkozzak amíg lehet és hátha sikerül valamit összehoznom? Mi a teendő? 17F - 18L



2019. ápr. 27. 21:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Pont írtam a hozzászólásomat, tehát nem olvastam az utolsó kommentedet. Miszerint sokat tanul ezért nincs ideje.

Ez még érthető is lenne, de akkor is egy hónapban 1x minimum egy szombatot, vasárnapot nem tud alakítani?


Nincs az az ember aki reggeltől estig csak tanul.

Kifogást pedig a legkönnyebb találni én már csak tudom. Ha nem akarok valahová elmenni nekem is mindig dolgom van, meg fáradt vagyok, stb aztán csak itthon b szom a rezet mert egyedül akarok lenni éppen.


Talán első körben próbáld meg reagál arra ha nem keresed, nem írsz neki, pár napig.

Fog e ő keresni téged. Ha igen akkor talán van esély a barátkozásra, ha nem akkor arra sem.

2019. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam egyszer, három napig nem írtam, de semmi... Szerintem csak egyszer volt olyan, hogy önmagától rám írt. (Lehet ennél a három napnál azért többet kellett volna várnom).
2019. ápr. 27. 22:09
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Semmi nem lehet belole. Mar a beszelgetes elejen kicsit kesobb szexualizalni kell a beszelgetest, jelet adni h neked nem temak beszelgetesere kell, hanem hogy bnod legyen. Nyiltan soha nem kerdunk ra hogy h viszonyul hozzank. De ez mar baratzona. Ha bejonnel neki elejen talalkoztatok mar volna. Az meg h elfoglalt haritas, hidd el. Foleg 4 honap alatt 2 randi mar nem lett 😂 felejtsd el.
2019. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kezdő lökést ők adták neki, hogy kezdjen ismerkedni és nézze meg "ezt a helyes fiut aki ráadásul még jó fej is", és bele ment, felvett téged ismerősnek.


De azt már kétlem, hogy csak azért tartja a kapcsolatot mert befolyásolják. Nem hiszem, hogy ennyire befolyásolni lehetne, hogy tartsa a kapcsolatot valakivel aki nem szimpatikus neki.


Biztos nem ő miattuk beszélget veled már 4. hónapja.


Aztán meg lehet csak fontosabb neki az iskola mint új barát szerelem, mert fél egy újabb csalódástól, de azért nem akarja kizárni sem a lehetőséget.


Biztosra semmit nem lehet kijelenteni.

De a lényeg ne teperj utána, ne hozd a csillagokat, ne nyomulj túlságosan.

És ha egyelőre barátság akkor ezt fogd fel így, és egyelőre ugyanigy tekints rá, ne láss bele többet és ismerkedj másokkal is.

2019. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Értem... nos viszont én megyek a hülye fejem után és azért még próbálkozok mert ez nagyon szúrja a szemem, hogy ''nem bízok az emberekben'' s lehet azt kéne valahogy elérnem, hogy higyje el, hogy nem vagyok egy f***fej... Bár lehet ez az elmélet hülyeség...
2019. ápr. 27. 22:14
 16/24 A kérdező kommentje:
14: Köszönöm a válaszod(és persze a többiekét is), de azért nem szeretnék ismerkedni másokkal, mert mind mondtam többször is, átverték, kiszúrtak vele a legjobb barátai meg minden, és azt mondtam neki, hogy bennem megbízhat... tehát ha most elkezdek ismerkedni másokkal, és eltávolódnék tőle, de ő mégis nézőpontot vált és nem csak barátként fog rám tekinteni akkor nagy bajban leszek, mert ott egy másik lány akihez mehetek, de akkor őt ''összetöröm'' és még annyire sem fog bízni bennem. Vagy az, hogy a másodiknak mondok nemet... tehát megint kiszúrtam magammal...
2019. ápr. 27. 22:21
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy csak keksz lesz és semmi szex.


Vagy ha hiszel még a csodákba és a rendes lányokba akkor várhatsz, de 4 hónap után ez nagyon esélytelen.

2019. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Liza555 válasza:
100%

Szerintem még nincs minden veszve. Ha azt mondta, hogy sokan átverték már és nehezen bízik meg az emberekben, akkor 3-4 hónap alatt nem fogja beadni a derekát, illetve ha még csak egyszer találkoztatok. Lehet, hogy alapból semmi ideje nem lenne rád az érettségi miatt, ezért még várni akar vele, mert így tanulás mellett plusz stressz, ha pont most kezdene bele egy kapcsolatba.

Nem kell lehozni a csillagokat, gondolom azért beszélget még mindig veled és kedvel "egyelőre" úgy mint barátot, mert olyan vagy amilyen. Ezen szerintem nem kell változtatni, ne legyél talpnyaló.

A te helyedben folytatnám tovább a beszélgetést és nem sokára jön a nyár, túl lesz az érettségin, lesz ideje találkozni és élőben érdemesebb próbálkozni.

2019. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Szerintem vegyél vissza. Várd meg amíg ő keres. Ha majd megtapasztalja milyen ha nem loholsz utána (esetleg más lánnyal lát) és eddig nem tudta eldönteni hogy mit érez irántad, ettől majd észhez tér.

Én pl így működök:/

15/L

2019. máj. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A teendő az, hogy egyetlen szó nélkül ott hagyod a fäszra, és soha többet nem keresed.
2019. máj. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!