Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha a lány azt mondja, hogy egyelőre legyünk barátok?

Figyelt kérdés

Szóval, arról van szó, hogy már három-négy hónapja beszélgetünk az interneten, de csak egyszer találkoztunk, mivel nagyon elfoglalt. Jól elvagyunk, érdekes témákról beszélgetünk meg minden egyéb. A gond az, hogy már a legelső beszélgetésünk kor is volt erről szó, viszont rákérdeztem újra, hogy ő hogyan tekint rám. Azt válaszolta, hogy ő már a legelejétől úgy kezdett ebbe bele, hogy ''egyelőre'' legyünk barátok mivel nem bízik az emberekben(sokszor átverték már, azaz nem a párkapcsolatában hanem a legjobb barátai kiszúrtak vele, meg hasonlók) és hogy ő nem gondolt egyébre. Rákérdeztem, hogy mit jelent az az ''egyelőre'', azt válaszolta, hogy nem lehet tudni, hogy ebből lesz-e valami, mivel nem gondolt többre, egyelőre csak barátságra...



Ez mit jelent? Lehet még esélyem nála? Hozzam le a csillagokat és minden rendben lesz? Próbálkozzak amíg lehet és hátha sikerül valamit összehoznom? Mi a teendő? 17F - 18L



2019. ápr. 27. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy lekophatsz.
2019. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kevés vagy neki.


Keress mást, mert ezt nem fogod farkalni.

2019. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kevés vagy neki. Vagyis max barátként tekint rád
2019. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt jelenti, amit mondott. Nem megy az egyszerű mondatok értelmezése? Nem akar egyelőre járni, de nem zárja ki a jövőre nézve. Nem kell lehozni a csillagokat az égről, csak normálisan kell viselkedni
2019. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Gondoljátok ha többet találkoznánk, jobban megismerne akkor még lehetne belőle valami? Csak mert ahogyan írtam, eddig egyszer sikerült.
2019. ápr. 27. 21:35
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Keresd az érintését. Sok duma helyett vidd el strandolni, labdázzatok, vízben pancsoljatok.
2019. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A negyedik kommentelőhöz szólók. Megy az értelmezése természetesen, csak a legtöbb esetben, a lányok nem mondják meg tisztán és egyenesen, hogy NEM. Hanem megpróbálnak elég erősen utalni rá, mivel nem szeretnének megbántani vagy hasonlók. S azért mégis csak hagynak egy kis reményt a dologkban, hogy még próbálkozz s egy idő után rájössz arra, hogy felesleges és magadtól abbahagyod, tehát nem kell konkrétan nemet mondjanak. De ez persze nem mindíg igaz, ezért is tettem fel a kérdést. :)
2019. ápr. 27. 21:47
 8/24 A kérdező kommentje:
Én próbálom elhívni mindenhova, csak az a helyzet, hogy lassan érettségi, plusz órákra jár, reggeltől-estig tanul és egyszerüen nincs ideje semmmire... S egy picitt ettől is félek, hogy nem tudom, hogy a neten való beszélgetéssel meddig tudom még fenttartani az érdeklődését... (És akkor most jöhetnek azok a mondatok, hogy ''ha valaki akar tőled valamit, akkor az szán rád időt'' meg ennek a testvérei)
2019. ápr. 27. 21:50
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el kacsintgatni más lányok felé is, mert ebből nagyon pici az esély, hogy szerelmi kapcsolat legyen.


Annyira nem lehet elfoglalt valaki, hogy ne tudna személyes találkát iktatni az időrendjébe legalább heti 1 alkalommal, akár még barátként is tekint rád.

Ha jól elvagytok akkor szükséges személyes kontaktus is.

De ha ő nem akarja akkor ez az egyelőre barátkozás is csak azért van, mert nem akar megbántani és nem igazán akarja a baratkozósdit sem. (mint írtad barátokban csalódott, szóval lehet ezért is ).


Ha esetleg nagy a távolság köztetek és sokat kell utazni, akkor tényleg hagyd, mert lehet ezért is távolságtartó, nem akar távkapcsolatot.


Ha már első találkozásnál barátzónába rakott akkor nincs meg részéről a "kémia". Különben oda lenne meg vissza érted és azt észrevennéd.


Legnagyobb jóindulattal mondom, ismerkedj más körökben is.

2019. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A távkapcsolatos dolgot szerintem kizárnám mivel 30km van köztünk, én meg bármikor odamennék hozzá ha tudnánk találkozni, az nem lenne akadály részemről, mivel motorral járok. Tehát neki még ezzel sem kéne foglalkoznia... + van jogsija neki is :/ Viszont a többi dologgal amit írtál, azokkal lehet egyet kell értenem...


Viszont azt nem említettem, mivel nem tartottam fontosnak, de így a válaszaitokat elnézve lehet mégis érdemes elmondanom, hogy van egy testvérem, neki meg van egy nővére. Ők nagyon jóban, azaz nagyon jó baráti kapcsolatban, kint dolgoznak németországban mind a ketten. A megismerkedésünk úgy történt, hogy kint voltam a testvéreméknél Németországban, és ott találkoztam a nővérével és ő mesélte, hogy van egy húga , mutatott róla képet, majd mondta, hogy írjak rá/beszéljek vele. De nem foglalkoztam ezzel, mert nem tudtam elképzelni, hogy mégis hogyan tudnék belekezdeni az egészbe. Egy hónapra rá viszont a húga(a lány) felvett ismerősnek Facebookon, mert a nővére mesélt rólam, és azóta beszélgetünk.



A nővére és a nővérének a férje is jófejnek tart. Szerintetek ők lehetnek befolyással rá? Mármint, hogy bíztassák rá, hogy mégis menjen bele egy párkapcsolatba? Nem szeretnék ezzel folgalkozni mert ha ők beszélik rá, hogy jöjjön össze velem, akkor az nem az igazi és olyan mintha ''kényszerből'' tette volna.


Mi a véleményetek?

2019. ápr. 27. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!