Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lenne a legjobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, elég jóban vagyunk, bár sokszor ad kétértelmű jeleket. Meg multkor kijelentette hogy szerelmes belém, de mikor azt mondtam hogy bizonyízson, mert szavakkal könnyű dobálozni, azt mondta hogy nem lenne értelme...

De azóta is ölelget meg puszilgat...

Sokak szerint játszom az érzéseivel mert nem vagyok belé szerelmes mégis megölelem, meg sokat lógok vele.

Mi lenne a legjobb, ha megszakítanék vele minden közeli baráti kapcsolatot, vagy "sodródjak az árral?"

Fontos nekem ő, de nem akarom hitegetni, és ezt hiába mondom neki, mintha nem venné a lapot....



2018. dec. 28. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?:) szerintem ha jarbatok lehet ossze vesznetem es meg baratok se lennetek. Lehet minden kapcsolat igyis ugyis megszakadna. Keress 1 pasot aki tetszik ot meg tartsd neg baratnak.ha neki nem jo a barat had menjen akk nem is igaz barat ha ezert nem is tartana veled a kapcsit.de ha tetszkk neked probald meg de ha ossze vesztek a vege ne talantan vege mer keteselyes v orokke szerelem ami ritka v ossze tori szived es ha ugy valtok el nem mlesztek lehet meg barat se.... sose lesz mar semmi olyan mint regen. Lehet elrontanatok avval ha baratbol kapcsolat lenne.de ezt neked kene tudni.a szivednek...
2018. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok

Nagyon nem volt még kapcsolatom és még nem is szeretnék, korainak tartom és még igazán nem voltam szerelmes


Köszönöm a válaszod :)

2018. dec. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!