Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vonzalom a fontosabb vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalom a fontosabb vagy az hogy jól érezd magad vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú legjobb barátom már 15 éve lassan.

És ő igazából amióta az eszét tudja szerelmes belém,kisebb kihagyásokkal,mert volt közben, hogy bele szeretett másba. De most már lassan egy éve nagyon szerelmes belém és nagyon tetszem neki.

Volt masfel eve egy 3 eves kapcsolatom. Csak megcsalt a fiú és akkor ő mint legjobb barát mindig jó kedvre derített. Kb. Mindennap kimegyunk egyutt kutyat setaltatni, majdnem mindent megbeszeleunk es mindih nagyon jol erezzuk magunkat. Viszont mint fiu nem vonzodom hozzá.

Volt egy olyan erzesem iden nyaron, hogy mint ha elkezdenek maskepp tekinteni rá.

El is mondtam neki, hogy fura de ez van. Nagyon orult neki, egy honapja beszelgettunk errol hogy miert ne lehetnenk mi egyutt. Es vegul osszejottunk az egyik este. Adott egy szajra puszit, de valami vegtelenul rosszul esett nekem. Ugy ereztem, mint ha a testverem adna egy puszit.

Nekem ő sokkal tobb mint egy pasi. Nekem ő a legjobb barátom aki mindig szamithat ram es tudom hogy en is ra

Egyszeruen 15 evnyi baratsag utan forlg hogy annyi mindent tud rolam... egyszeruen nem tudnek vele csokolozni, sem lefekudni se semmi.

Masnap azon nyomban megmondtam neki, hogy kerlek ne folytassuk.

De egyebkent ő egy csodás fiu a szememben. Imadok vele tolteni minden percet. Nagyon jol erzem magam. Mindig van beszedtema. Mindig elhulyeskedunk. Barmit talal ki a masik azt szivesen csinsljuk egyutt. Tokeletes baratok vagyunk.

Viszont jott a kepbe egy fiu. Aki kedves aranyos nagyon tud szeretni, nem mellesleg vonzodom hozzá:(.

Őt kívánom, hogy megcsokoljon es megoleljen.


Egyebkent a legjobb baratom szerintem helyesebb, meg kulsore jobban bejonne, mint ez a fiu, de ehhez a fiuhoz viszont vonzodom.

Jol erzem magam vele, viszont ő nem annyira vevo sok otletre, mint a legjobb baratom. De tudom minden ember mas es ez ertheto.

Osszejottunk es mar egyutt vagyunk 5 honapja!!!!!

De meg mindig nem monstam el a legjobb baratomnak,mert tudom hogy ossze fog torni a szive es nem fogja erteni, hogy akkor anno miert tetszett nekem és miert jovok ossze olyannal akit nem is ismerek mikor osszejohetnek vele, akit mar 15 eve.


Egyebkent ugy a legjobb baratom hogy egyebkent nem eroskodik soha. Nem szoktam neki sose pasikrol meselni. Meg o se nagyon nekem csajokrol. Tehat alt. Szerelemrol nem. Csak fel evente egyszer feljon hogy amugy kinek ki tetszik es akkor elmondja h neki senki neki en:D es akkor lehurrogom hogy de baratok vagyunk es nem lenne jobb ha tobb.:D


Egyebkent tudom hogy ő egy csodas csalad apa lenne. Es csodas ferj. Es mindig jol ereznem magam vele. De ha egyszeruen megcsokolni sem vagyok kepes ra. Nem tudok mit tenni.


A baratom pedig igy 5 honap utan mar nagyon szeretett volna kitenni kepet. Es mar nem nagyon tudtam hatralni ot ebben.

Meglatta a legjobb baratom es azt mondta talizzunk szemelyssen kicsit felek h veget vet a baratsagunknak.

Tudom el kellett volna mondanom de nagyon feltem, mert tudtam hogy en tetszek neki nagyon.



2018. dec. 28. 11:12
 1/10 A kérdező kommentje:
20L
2018. dec. 28. 11:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő!

De esetleg kèsőbb is kialakulhat a vonzalom...

2018. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vonzalom nem tart örökké. De anélkül sosem kerültök egymás közelébe. Ha elmúlik a fellángolás, a vonzalom, mi tart össze benneteket?
2018. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő kell, nem irigylem a helyzeted, de valahol pedig megértem. Ha hagyja magát szenvdeni a legjobb barátod úgy kell neki, ezért mondom mindig, hogy nincs barátság férfi és nő között, mert az egyik fél mindig többet akar.

Ebből is látszik, hogy nem egy igazi férfi, persze hogy nem vonzódsz hozzá. A helyében én már rég leléptem volna.

2018. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Végül találkoztunk es megbeszeltuk szemelyesen a legjobb baratommal ezt az egeszet. Azt mondta megert engem es hogy neki is fura volt akkor amikor egy kemeny napot egyutt voltunk .

De sajnos ennyi ev 15 ev baratsag es szomszedsag utan tenyleg nagyon fura nekem. Megbeszeltuk hogy maradunk ugyanugy nagyon jo baratok es szamithatunk egymasra orokke.:)

2018. dec. 28. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz nagyon jol kinezu pasot talalni aki vicces humoros okos penze is van.elhiheted.mindig fog valami hianyozni mindekibol.de fomtos sztem humooros legyen megbevetessen kozos ertekrend kozos celok.kozos tarsadalmi retegbol gyertek ki. Es ne legyen ultra csunya se. De szerintem ahogy te kinezel lehet ha kapcsid lennne ontudatt alatt is olyat valasztanal aki hasonlit is rad
2018. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg osszejossz a baratbol kapcsi lesz lehet egyszwr vege a kaocsinak ritka h orok szerelme aztan lehet h baratod se lenne.15 eves baratsag ennyi.de egyet jegyezz meg sok ember fog ki es be setalni az eletedbe:(:)
2018. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem lehet sajna most szurtad el evvel h megcsokoltad aztan leraztad a baratod 15 evesen itt lett egy valasztovonal mash tekint rad en sztem.... beszemjetek meg probaljatok megbesz .baratbol ne legyen kapcsi sem. Sose .... sajnallak de szerintem nem kellett volna elszurnod.sztem soha nen kesz mar seemi olyan mitn regen.mas lesz kicsit v vege nektrk baratsag...ha nem ert meg...h nektek a baratsagotok xsodas es azt kene megtartani...
2018. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De nincs baj szerencsére. Azóta a szájra puszi óta, mert az nem is csók volt!!

Minden ugyanolyan, mint ha mi sen történt volna.

Es most is minden okes megbeszeltuk messengeren es kimentunk mint ha mi sem tortent volna:)

2018. dec. 29. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én story-m az, hogy nem jöttem ki a középsuliban a srácokkal, teljesen más volt a karakterünk.


Végül két lánnyal kötöttem, nagyon szoros barátságot. Ez volt 10-be, nagyon jókat beszélgettünk, nevetgéltünk aztán teletek múltak a napok és eljött az év vége.


11-be összevontak két osztályt a tömeges bukások miatt így lettünk 11AB. A két lány nagy ívben elkezdett kerülni a többlet fiúk miatt stb.


Sokáig nem értettem miért, aztán megértettem kínos voltam rájuk nézve és kizártak.


Ez után megtanultam, nincs barátság fiú és lány között.


Aztán a két lány is szakított egymással egy pasi miatt rámászott az egyik a másik pasijára.


Mikor mélyen maga alatt volt a bűnös, én hülye meg össze álltam, solozni az egyik lánnyal és beleszeretem ő volt az első szerelmem, de sose mondtam meg neki, tudta igazából de nem érdekeltem, mint férfi csak barát.


(utólag örülök, hogy nem lett semmi köztünk, mert mások vagyunk mind a ketten.)


Aztán végül 11-be megismertem egy srácot és ö lett a legjobb barátom és elmondhatatlan sokat vicces dolgokon mentünk át 11,12 be és még sulin kívül is.



Kérdező te esetedben, a srác csak szenved, nem teheted ezt vele.

2018. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!