Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha valaki azt írja, hogy nincsen senkije, minden ember odaírja hogy csak lesz valaki?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést láttam, de ez egyszerűen idegesít. Van valami kutatás azzal kapcsolatban, hogy mindenkinek van párja ? Nem. Akkor minek mondják ? Mintha segítene valamit az optimizmus (és akkor most lincseljetek meg, hordjatok le, nem érdekel)
2018. aug. 31. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az optimizmus segít. Egy összetört depis ember viszont taszító.
2018. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mégegy ember, aki csak veszekedni akar. Still nice
2018. aug. 31. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem hinném hogy veszekedni akar, csak épp senkinek nem kellenek a búval bаszott emberek, mindenki azokat keresi akik próbálnak (és legalább próbálkoznak!!) mindenhez pozitívan hozzá állni.
2018. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki akar itt veszekedni? Minek írsz ki kérdést, ha zavar, hogy az emberek elmondjűk a témáról a véleményüket? Veled van a baj, nem is kicsi... Mondjuk már a kérdés árulkodó volt: "és akkor most lincseljetek meg, hordjatok le, nem érdekel"
2018. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én őszinte vagyok, nagy eséllyel lesz valakid :)

De ha így állsz hozzá, ne várd a csodát, akkor nem lesz senkid... Senkid... SENKID!!! :)

2018. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt találjátok már ki, hogy valami halálos betegségben szenvedek/prostituált az édesanyám. Valamint nem az idegesít, hogy valaki elmondja a véleményét, hanem hogy nem indokolja. Ha valakit megkérdezel, hogy pl:miért ír naplót, és azt mondja MERT, akkor nem örülnél valószínűleg.


Utolsó:teljesen boldog vagyok én egyedül. Nem vagyok és nem is leszek kapcsolatfüggő.

2018. szept. 1. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha most velem jössz, Te is lebeghetsz...
2018. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!