Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban komolyan égő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ArmyStorm kérdése:

A mai világban komolyan égő, hogy 15 évesen még nem csókolózott az ember és még nem volt senkije?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Miért lenne égő? Az az égő, amikor valaki még 30 évesen szűz, akkor van probléma. 15 éves vagy még ráérsz.:D
2016. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sokan megszólták már:)
2016. dec. 27. 19:25
 3/7 anonim válasza:
34%
Jobb hamarabb, mint később. Ne halasztgasd.
2016. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok. 16,5 évesen csókolóztam először. Akkor én is cikinek éreztem,hogy jó későn..De igazából nem jelent semmit. Úgyis fogsz majd találni valakit, nem kell elsietni. Nem vagy lemaradva semmiről. És a szájhősök,akik szerint ciki, lehet nagy részük szintén nem csókolózott még.. Nálunk is volt olyan, aki azt hazudta ő már csókolózott meg szexelt is,közben meg sehol semmi,csak nem akart lúzernek tűnni:D De pont azzal lett lúzer,hogy inkább hazudott,mint hogy hallgatott volna vagy felvállalta volna,hogy még nem volt senkije.
2016. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lily Aldrin 22 válasza:
velem ugyan ez a helyzet de még nem szóltak meg érte szerintem nem is égő de ha vki szerint az hát az se érdekel.
2016. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 36 éves vagyok, de 14 évesen nálunk is voltak lányok, akik azzal próbáltak nagyzolni, hogy már csókolóztak, volt barátjuk, esetleg voltak fiúval. Persze gondolom a fele sem volt igaz. Ne foglalkozz ennyire mások véleményével, én pl. 18 évesen csókolóztam először, a megfelelő fiúval. :)
2016. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De hogy is én 18 voltam amikor előrszőr csokoloztam és szexeltem 20f
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!