Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos az az ember aki...

Magányos az az ember aki mindig egyedűl van (de nem azért mert nincs senkije hanem mert szeret egyedűl lenni) vagy csak akkor lesz magányos valaki ha annak érzi magát?

Figyelt kérdés

#magány #ember #egydűl #van.érzi
2012. ápr. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
mind2
2012. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az a magányos akinek fáj az egyedüllét, aki jól érzi magát arra csak azt mondjuk hogy pfff szingli, vagy hogy simán nincs párja, "jól érzi magát egyedül" . ilyesmi
2012. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen a magányos aki szomorú, mert egyedül van. Aki jól érzi magát egyedül úgy, hogy nincs senkije az szerintem vagy bekattant vagy kocka.
2012. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak párkapcsolatügyileg lehet valaki magányos ..

Idézném Kelly Clarksont neked :D

"doesn't mean I'm lonely when I'm alone"

http://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I

2012. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso: Az elso mondatoddal egyetertek, viszont a tobbi nem igaz.... nem kene igy altalanositgatni.
2012. ápr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én attól még, hogy egyedül vagyok, nem érzem magam magányosnak. Ez lehet mással máshogyan van, nem tudom : ) Biztosan embere válogatja. Te mit gondolsz erről?
2012. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
A magány egy negatív érzés amit az emberek valaki (vagy csak úgy általában mások) hiánya miatt éreznek. Ergó ha valaki jól érzi magát egyedül, az nem érez magányt, tehát nem magányos. Ez a helyes válasz.
2012. ápr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!