Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, eléggé jó formában, edzek rendszeresen. Neten szoktam ismeretlenekkel beszélgetni (lányokkal), amit aztán snapchaten folytatunk. Mivel nem ismerjük egymást, lazább a dolog, elküldöm képben a hasam, karom, amit csak akarnak, de ők cserébe semmit sem szeretnének mutatni, sőt utána lelépnek. Nem érzem magam kihasználva, mert nincs mit szégyellnem (igen, arról is küldtem képet, ha kérték), de mégsem értem a dolgot.

2018. márc. 2. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg olyan jól nézel ki, mint amilyennek mondod magad, akkor miért nem élőben ismerkedsz?
2018. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, azért csinálják ezt, mert nekik több az eszük, mint neked. Ők nyugodtan a farkadról, hasadról, mindenről szétküldhetik a képeket és te nem tudsz tenni ez ellen semmit. Tudják, ha ők küldenének képeket, akkor te is tuti megmutatnád másnak.
2018. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs több eszük, engem nem zavar, mert egyrészt jók az adottságaim, másrészt nem ismernek, szóval én szívesen megmutatom bármelyik lánynak, hogy élvezkedjen, de nem értem, hogyhogy nincs egy se, aki benne lenne velem a játékban
2018. márc. 2. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha ezt játékként csinálod (ahogy írtad > "nincsenek benne a játékba"), akkor minek lepődsz meg? Most komoly kapcsolatot akarsz vagy sem? Ha azt akarod, hogy mutassák meg neked a p!n.jukat, akkor kezdd ezzel a beszélgetést. Szép csevej lehet az ilyen.


Gondolom egy lánynak sem kell ilyen könnyen kapható pasi, mint te. Tipikus pasi. Azaz a semmirekellő fajta.

2018. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs több eszük? Pedig nálad nehéz nem eszesebb embert találni... 😁
2018. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, miért kérdezed?

Azért van, mert akármilyen hihetetlen is még vannak lányok, akik nem szeretnék világgá kürtölni, mit takar a ruhájuk.

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, ha hű de jól nézel ki, miért nem ismerkedsz élőben?

2018. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a kérdés miért a tini párkapcsolatok kategóriában van??
2018. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert amelyik kategóriába való - lenne -, azt csak 18 éven felüliek látogathatják. :D

A kedves kérdező meg csak 16.

2018. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Na igen,de ettől függetlenül a párkapcsolatokhoz sincs köze :D

Ez inkább az Egyéb kérdések kategórián belül a Humor alkategóriába való.

2018. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 igaz, de hamár a kedves kérdező neten küld képeket az intim testrészeiről idegeneknek, akkor valószínűnek tartom, hogy gyakran látogatja AZT a kategóriát, amibe ez a kérdés való. :D
2018. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!