Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 12-14 éves lányok miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

A 12-14 éves lányok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy lány aki 14 éves volt, és csak játszott velem, elhitette hogy szeret meg ilyenek.. Az elött meg volt egy 13 éves lány aki szintén csak játszott velem, aztán átvett..

Meg volt egy 12 éves lány aki szintén csak játszott velem(Csak szexet akart azonnal)

Most meg volt egy 14 éves lány aki ismét ki használt..


Komolyan ennyire éretlenek a 12-14 éves korosztály a kapcsolatokhoz? Vagy az ő szemükben csak a celebek az igaziak?

Lehet vannak kivételek, de biztos nem budapesten...



2017. jún. 5. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te mi a francot szeretnél egy 12 évestől? Még jó hogy éretlen egy kapcsolathoz.

De nem is folytatom mert a kérdés tuti kamu.

2017. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most főleg inkább 14 évesekről van szó.. Sokan mondják hogy 14 évessel is lehet jó egy kapcsolat, de ahogy látom nem.. Amúgy meg sajnos a lányoknak mindig az idősebb fiú kell..
2017. jún. 5. 01:00
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
A 12-14 éveseknek semmi közük a párkapcsolatokhoz. 12 éves, aki szexet akar? :D Megnéztem volna, mit szól, ha áthívod, és előveszed neki a bránert. Ha még nem vagy 14, jogilag megteheted - ugyanis a törvény csak 14 év felettit büntet, ha 12 éves lánnyal szexel.
2017. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem mindig veszem észre, és el is hiszem amit mondanak, de ha már egy 12 éves szexet akar az már nagyon gyanús.. Nem is beszélve arról hogy büszke is volt hogy már nem szűz..
2017. jún. 5. 01:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3-as tévedsz, 12. évét betöltött fiatallal legális a szex, ha partnere még nem töltötte be 18. életévét.
2017. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van normális lány aki 14 éves, csak rossz helyen keresed. A közelembe szinte csak rendes lányok vannak (akik már tényleg rendes párkapocsatban vannak/akarnak)

És magamat is normálisnak tartom.

Szerintem te csak a 20 évesnek kinéző lányokat veszed észre és most őszintén tőlük mit vársz? A rendes lányokon meg gondolom áznézel.

14/l

2017. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-os


Igazából én mindig adok esélyt egy lánynak, ha nem kapcsolat, de legalább barátság miatt. Viszont ahogy észre vettem elég nehéz megtalálni a rendes lányokat.. Amúgy akiket írtam mind budapesti volt, és én úgy tapasztalom hogy vidéken több a rendes lány, mint akármelyik nagy városban, sőt vidéken könnyebb is megtalálni, mert a nagy városokban el bújnak az ilyen lányoktól.. :D Örülök ha normális lánynak tartod magad.. Amúgy nem 20 évesnek kinéző lányokat veszem észre, mert akik át vertek azok nem 20 évesnek néztek ki, hanem rendes lánynak, csak sajnos vissza élnek a szépségükkel :(

2017. jún. 5. 09:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Szóval a 12-17 az teljesen rendben van a törvény szerint? Hiszek neked, én sem voltam teljseen biztos benne. Akkor Kérdező, ne fogd vissza a kígyót! ;)
2017. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Meg volt egy 12 éves lány aki szintén csak játszott velem(Csak szexet akart azonnal) " Kész, végem van. Ilyen csak a putrisoron szokott történni, igaz, ott legalább eredménnyel :D
2017. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés. Hány éves vagy?
2017. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!