Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem tudom mit gondoln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem tudom mit gondolnak rólam. Mit csináljak? 14/F

Figyelt kérdés

9-es vagyok gimnáziumban és októberben odaültettek 3 lány közé. Első ilyen órán kérdeztek tőlem ezt meg azt, aztán megkérdezték hogy volt-e már barátnőm. Én egyből azt mondtam, hogy nem. Erre egyből máshova néztek és semmit sem szóltak. Nem mondtak semmit. De azt a nézést szavakkal nem lehet leírni. Azóta alig merek szólni hozzájuk tegnap majdnem sírtam is miatta.

Most mit gondolhatnak? Vagy mit csináljak?



2016. nov. 28. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Valamelyiküknek tetszel,ezért kérdezték.Én is idén vagyok 9-es,és nagyon önbizalom hiányos voltam,majd hallottam hogy "Mondd azt magadnak,hogy van,és lesz".Bevált,túlás nélkül álíthatom hogy az osztályom 80%-ának tetszem,mert érzik a kiállásomon hogy bízok magamban,és tudom hogy az enyémek lehetnének.Kicsit bízol magadban,jön majd a pozitív visszajelzés,és magától fog működni a dolog,egyre jobban fogsz és egyre több lesz a pozitív élmény,de elne szállj magadtól ;)
2016. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érettebbnek érzik magukat nálad, ami valójában nem igaz. Ha meg többen vannak, próbálnak kellemetlen kérdésekkel bombázni, ennek bizonyítéka ez az eset. Aztán meg viháncolnak, és beskatulyáznak kisfiúnak. Kellemetlen helyzet, ne érdekeljen. Fel a fejjel!
2016. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az egyiknek pasija is van, bár nem tudok róla semmit, meg a csaj sem tetszik annyira (folyton viháncol, arrogáns, mindenből 3as 2as és egyáltalán nem zavarja).
2016. nov. 28. 20:06
 4/4 anonim válasza:

Szedd össze magadat! Valamelyiküknek tetszel, de szerintem, mint egyenlőre barátnő nélkül élt srác, határozatlannak tartanak. Ha elegendő magabiztosságot gyűjtenél össze, bizonyosan megváltozna a véleményük, mondván, "Nem csoda, hogy nem volt még barátnője, ritka a hozzávaló leány,,.

Innen már sík lenne az út... :)

2016. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!