Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok mit gondolnak egy...

A lányok mit gondolnak egy olyan srácról akinek szét áll a füle?

Figyelt kérdés
Sajnos szétállnak a füleim, € nincs a műtéthez. De szerintem jó fej vagyok. Viszont ha egy csaj meglát biztos tovább néz rajtam mi? :(

2016. aug. 14. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak azok a lanyok itelnek el, akiknek csak a kulso szamit, azokat meg ne band hogy nem ismerted meg..
2016. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem zavaro. Meg aranyos is lehet.:)
2016. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutii:)
2016. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Fogod a HBO-t? Amúgy pillanatragasztóval kis pötty a füled mögé, csodákra képes :D
2016. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az első 2-nek köszönöm a 3.-nak is azért :D.

A ragasztosnak meg üzenem hogy számítottam ilyen válaszra már megszoktam de ha van ragasztód akkor az ujjaidat ragaszd össze hogy ne Írj ilyeneket :D

2016. aug. 14. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Én legalább őszinte vagyok :D a többiek meg "jaj lehet aranyos is" meg stb. de azért inkább csal legyünk barátok stílusa semmivel nem jobb :D

Lehetsz kib**ott ronda is, ha van egy kisugárzásod többet érsz el vele, én se tartom magam jóképűnek, de több az önbizalmam mint másik 3 nak :D

2016. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem bunkóságból írtam hogy muti csak kíváncsiságból,lehet nem is olyan gáz:D:)
2016. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, ettől még lehet valaki helyes.Sőt van akinek nagyon jól al mint pl Csenki Patriknak is.Ez amúgy szerintem nem is lehet probléma , olyan mint hogy valakinek zöld a szeme,valakinek barna..ugyanez van a fülekkel.Na jó ha valakinek már nagyon de nagyon szétall az már lehet furcsa de az nagyon ritka.:)
2016. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

De azért az HBO-s az durva volt!

2016. aug. 15. 10:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, vegyél fel valami fejpántot ((persze otthon)
2016. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!