Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a lanyok komolyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lanyok komolytalannak gondolnak?

Figyelt kérdés
Az elmult idoszakban mar tobb lany is mondta hogy tul komolytalan vagyok a koromhoz kepest ( 18 eves vagyok 2 napja ) Volt aki azert nem jott ossze velem de akitol nem akartam semmit es csak beszelgettem vele is mondta hogy tul komolytalan vagyok. En ezt nem erze magamon ? Mit tegyek hogy "megkomolyodjak"? Vagyis hogy elhigyjek hogy az vagyok ?

2016. máj. 8. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj idétlenül, ne röhögj mindenen mint egy fogyatékos, és mindig vállald a felelősséget a tetteidért!
2016. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem rohogok epp ezaz. Hogy en komolyan tartom magam es nem szoktam kibujni a felosseg alol sem. Ha megkerdezem miert gondolja igy az illeto akkor az a valasz hogy nem tudom, csak az vagy
2016. máj. 8. 00:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád. Ha túl komolynak gondolnának akkor az lenne a bajod. Add önmagad, aztán majd valakinek megtetszik. Annak semmi értelme, hogy felveszel itt szerepeket, hogy ne érje szó a ház elejét.. Majd jön a hát nem tudom miért, de valahogy nem bírok bízni benned, mert nem tűnsz őszintének. Na? cseberből vederbe.
2016. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ertem. Es akkor hogy viselkedik egy korombeli komoly srac ?
2016. máj. 8. 00:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Merevedj be mint a kétnapos hulla.
2016. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
XD
2016. máj. 8. 01:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Később fogod megérteni, ahogy én. Bár engem nem illetek ilyen jelzővel annak idején, de nagy igazság az, hogy a lányok hamarabb érnek. Egy 18 éves fiú gyerek egy 18 éves lányhoz. Viszont ez a különbség 21-22 éves korra teljesen el fog tűnni.

Tehát minden korodbéli fiú hasonlóképp komolytalannak tűnhet.

Sőt, szerintem ebbe már egy ilyen önbeteljesítő jóslat is szerepet kap, miszerint rád néznek és elvárják azt, hogy komolytalan légy. És azokat a jeleket fogják csak fogni, amik ezt erősítik. És láss csodát.

2016. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és idétlenebb mint valaha ;), légy önmagad ide pont illik ez a mondás, azért megkomolyodni és korlátozni magad, hogy másoknak megfelelj mert, hogy kell egy barátnő, aki amúgy nem az igazi énedbe lesz szerelmes hanem a bekorlátoltba, semmi értelme, nekem voltak barátnőim úgy hogy nálam gyerekesebb és idétlenebb kevés van. Én így érzem jól magam, nem akarok felnőni meg felnőttesen viselkedni, persze munkahely meg stb ott nyilván én is komoly leszek hirtelen, mert ott megkövetelik.
2016. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Légy komoly !! :D
2016. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D sokat segitettetek :D
2016. máj. 8. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!