Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az arrogáns, primitív csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arrogáns, primitív csajok ugyan mit gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan lányt látok neten, közösségi oldalakon (nem facebbokon, hanem más oldalakon, ahol az ismerkedés a cél és nem a társkeresés), ahol egyszerűen b*sznak válaszolni az embernek, és nem, nem a leggázabb figura vagyok, magamat intelligensnek tartom, nem tolakodok meg semmi, teljesen normális kommentet írok, amiben érdekel a profilján olvasható dologról véleménye. A reakció pedig egy komment törlés, vagy a legtöbb esetben semmi válasz.


Már bocsánat, de emberek vagyunk, a minimális tisztelet mindenkinek kijár, ami megköveteli azt, hogy emberként viselkedünk más csatornákon is. Vagyis igen, elvárható egy minimális emberszámba vétel azzal, hogy válaszolok, ha már megszólítottak (a gyere bébi b*sszunk kommentekre érthető ha nincs válasz. A válasz nem léte sokkal jobban zavaró, mint egy bunkó, válasz.


Én nem tudom miért van ez, de egyre több 18-28 éves csajnál veszem ezt észre. Egy dolgot lehet ebből leszűrni, hogy magukat gondolatban olyan magasra pozicionálják, hogy őket igenis csak a herceg fehér lovon szólíthatja meg (amely a férfitársadalom 5%-a), és nem kell egy emberhez, pláne nőhöz méltóan viselkedni a másik emberrel. És legyen ez akármi, a nem digitális világ, az utca, vagy az internet.


Még egyszer elmondom, nem nyomulós, társkeresős kommentekről van itt szó, hanem teljesen normális kommentről.


Az ilyen engem annyira tud zavarni, hogy egy dolgot tudok kívánni ezeknek a nőknek, hogy remélem olyan pasit fognak kifogni, akik jól átb*sszák a fejüket, aztán mehetnek nyugodtam a szimplába sírdogálni, hogy jajj a pasik csak kihasználnak.


2016. jan. 30. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Na, most, hogy kiírtad magadból a dühödet, remélem jól esett.

Sok a bunkó ember, sajnos ez van. Nem szabad foglalkozni velük.

2016. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért húz ez fel téged? Bárcsak ilyen visszautasítóak lennének abban az esetben is amikor tömik a fejed, hogy a mostani palim ilyen olyan, amikor meg felhozod a témát, hogy tetszik neked akkor meg húzza a száját. Jobb is volna, ha akkor nem is szólalnának meg a csajok ha nem akarnak tőled semmit. hidd el!
2016. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.

Vannak bunkó-tahó, buta, primitív nők. Amolyan lenéző, flegma paraszt Humbákfalváról, akik fent hordják az orrukat. :) Majd egyszer letörik a derekukat vagy pofára esnek.

Vannak akik pusztán szórakoznak.

Ha nem ír vissza, hagyd a pics.@'ba.

Lesz majd másik, aki normális. Ennyi és kész.

2016. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy-kettő nem zavarna, de ennyitől jóval több az ilyen...
2016. jan. 30. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, tudom sok ilyen van.

Én ezért szeretem jobban a személyes, élő ismerkedéseket, beszélgetéseket.

1-2 rossz tapasztalatom nekem is volt, de én lesz.@rom az ilyeneket. Van egy csomó nő, előbb-utóbb, úgy is belefutsz egy normálisba. Ha valaki meg ilyen öntelt, beképzelt Ribizli Gizi, lecsapom a magas labdát neki.

Nem sz.@rozok velük. :)

2016. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
52%

Szerintem egy felnőtt nő el tudja dönteni, hogy kivel akar beszélgetni, nem köteles visszaírni. Minek? Utcán se állok le beszélgetni mindenkivel, aki odajön, de még buliban sem.

Tegyük már túl magunkat ezen a sérelmen, vedd ki a gerendát a s-ggedből, nem köteles egy vadidegen nő sem megindokolni, hogy miért nem akar veled beszélgetni. A válasz hiánya nyilván elég egyértelmű, lépj túl, nem is értem, minek lovagolsz vadidegen lányok döntésén.

Ha megírnák, hogy bocs, nem akarok veled beszélni, jobban éreznéd magad? Akkor meg olyan kérdésnél jönnél, hogy jajmiértnembiztosrondavagyok.

2016. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem érted a kérdést, illetve a szöveget, amit írtam.


Nem arról van szó, hogy el tudja -e dönteni vagy sem. Nem arról van szó, hogy megindokolja vagy sem. Nem is arról van szó, hogy leáll -e velem beszélgetni (beszélgetés egy hosszabb folyamat, a válasz meg egy mozzanat) Hanem arról, hogy VÁLASZOL-e vagy sem. A válasz, teljesen mind1 mi, legyen.


Az emberei viselkedés, és kommunikáció, továbbá a társas helyzetek megkívánják, hogy a fél egyenrangú helyzetéből adódóan a másik félnek azonos elbánást nyújtson. Ezt nem én mondom, hanem ezt bármilyen illemszabályból le lehet vezetni. Az emberi méltóság tiszteletben tartása is azonos követelmény.


Vagyis az a minimum, hogy ha nem akar beszélgetni, sőt a fejemet sem akarja látni (nincs ezzel semmi probléma), akkor visszautasít, hogy bocs de ne. Ez a minimum.

Azt meg mellékesen jegyzem meg, hogy miért gondolja a legtöbb nő, hogy ha valaki hozzájuk szól, akkor ő bizony közeledni akar...


Egy verbális ingerre való reakció követelménye nem csak a magánéletben fogalmazódik meg, hanem a diplomáciában is. Nem diplomatikus az a nő, aki magát minden ok nélkül a másik fél fölé rendeli. Ez iszonyatosan primitív, és ignoráns viselkedés. Ha így cselekszik, így él, akkor ne csodálkozzon, ha lebunkózzák.


Mivel a válaszod -feltételezem nő vagy, a nevedből ítélve- eléggé sértő stílusban íródott, gondolom magadra vetted, sőt mi több felismerted magadat benne. Van az a mondás, hogy kinek nem inge...


Lehet a válasz hiányát egyfajta "válasznak" értelmezni, a hallgatásnak meg van a maga helye a kommunikációban a társas érintkezésben (részeg, kötekedő hülyének nyilván nem válaszolsz, mert az olaj a tűzre), de civilizált emberek között ez egy gyönyörű szegénységi bizonyítvány. Ha a nők felhánytorgatják, hogy a férfiak manapság nem udvariasak (pl. nem nyitják ki előttük az ajtót,), akkor másik oldalról ez abszolút megállja a helyét, a legtöbb nő sem az. Azt már nem is említem, hogy ha előreengedek egy nőt, még azt a fáradságot sem veszi, hogy megköszönje (van aki rám sem néz), de ha nem tenném, akkor van olyan, aki elkezd problémázni, magában beszélni. Felfoghatatlan...


Azt meg már tényleg gáz, hogy közel féloldalnyi szövegből nem értetted meg a problémát, de még a lényegét sem.

2016. jan. 31. 00:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, hogy egy pasi nem válszolt. Hiába kérdeztem, hogy van. Cseszett válaszolni ès mikor összefutottunk melóhelyen még elvárta volna, hogy jópofizzak vele. Az exem se válaszolt arra a rengeteg sms.re amit akkor küldtem neki, mikor érzelmi válságba kerültem, mert megcsalt és eltünedezett napokra egy másik nővel. Én se szoktam már minden emailre válaszolni, mert ti lettetek a példakèpeim. Szeretném megölni magamban azt az ábrándozó, romantikus lányt és olyan érzéketlenné válni, mint amilyenek velem voltak. Semmit nem érezni soha. Ezt szeretném. Ès sokkal erősebbé válni, mint azok a férfiak, akik csak belémrúgtak.
2016. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Azt meg mellékesen jegyzem meg, hogy miért gondolja a legtöbb nő, hogy ha valaki hozzájuk szól, akkor ő bizony közeledni akar... "


Azért, mert általában így van. Kevés az olyan férfi, aki úgymond "hátsó szándék" nélkül közeledne egy nőhöz.

"Ha egy férfi megérint a szavaival, akkor már a keze sincsen messze."

2016. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bár ősrégi a kérdés, mégsem tudom válasz nélkül hagyni, mert egyrészt a kérdező tökéletesen leírta a problémát, amivel magam is szembesülök, kivétel nélkül, minden egyes alkalommal, másrészt, abszolút mértékben egyetértek a 6. számú kommentjével is.

Amit 4 évvel később hozzátennék mindehhez az annyi, hogy sajnos nemhogy javult volna ez a helyzet, hanem éppen ellenkezőleg. Személyes tapasztalatom alapján, ma már egyszerűen nincs kivétel, legalábbis én biztosan nem találkoztam vele, több tucat kísérlet után sem.

Végülis a tisztelt kérdező sem kapott valódi választ az eredeti kérdésére, pedig rajtunk kívül, szerintem még sokakat érdekelne, hogyan képesek a nők ennyire primitívek lenni? Nekem lesülne a képemről a bőr és jó mélyre elásnám magam, ha egy civilizált megkeresésre nem reagálnék semmit. A másik, hogy mi lehet az oka, hogy ez ennyire elharapódzott? Egy irányzat csak akkor tud kiszélesedni, ha működik és van hozzá tér is. Elképzelhető, hogy neveltetés kérdése is és nem csupán szellemi és egyéb mentális képességek függvénye, de ha valaki egyszer tűzbe nyúl és megégeti magát és épeszű, nem valószínű, hogy megismétli a mutatványt. A fentiekből is kiválóan kirajzolódik, a nők az évek során viszont, egyre inkább felvették ezt a "tempót", ami csak úgy történhetett, hogy - egy korábbi kommentelő szavait kölcsönözve - bizony sosem "törték le a derekukat". Következésképp, a kulturáltabb férfiak sajnos csak tűrnek, nem emelnek szót ellene (bár a mai világban nehéz is lenne, ez tény), akik pedig átmennek erélyesebbe (lásd.: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok.. azokra meg rögtön zúdul a jegeseső.

Ám ha már itt tartunk: egyenjogúság? Ugyan már! Nincs semmiféle egyenjogúság és ahogy a helyzet fest, nem is lesz soha, csak épp már nem a nők kellene küzdjenek érte, hanem mi, férfiak, mert valahogy az senkiben nem tudatosul, hogy 2020-ban a szép, új világ erősen nőközpontú! Ennek egyik jele ez a topik is önmagában véve.

Végezetül, Sunshinedoll-nak üzenném, ha még olvassa, hogy restellhetné magát, hogy nem elég, hogy ilyen elveket vall és büszke rá, de még hangoztatja is, mint a mennyei igét, illetve a 8-as hölgytől elnézést kérek az ominózus tuskók helyett is, miközben hozzátenném, hogy vajon okos dolog lesüllyedni a szintjükre és lemásolni őket csak azért, mert irányukból sérelem ért?

2020. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!