Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit gondolnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit gondolnak a nők?

Figyelt kérdés
Regisztráltam pár társkeresőre és körülnéztem. Azt vettem észre, hogy a nők szinte egyáltalán nem hajlandóak kitölteni a profiljukat, semmit nem lehet megtudni róluk az alapján, amit kitesznek magukról. Van 1-2 kép, meg alap dolgok aztán annyi. Miért várják, hogy ennyi információ alapján rájuk írjon egy normális férfi? Ilyenkor szerintem csak azok írnak, akiknek teljesen mindegy, csak nő legyen.

2015. nov. 28. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon érdekes, én is most mentem el jópár oldalra és pont ezt tapasztalom, hogy a férfiak oldala nincs kitöltve. Igaz a nőkét nem nézegettem. Viszont vannak idióta kérdések, amikre biztos nem válaszolgatok, teljesen irrelevánsak. Amúgy meg, szinte semmit jelent a kitöltés, szimpátia szempontjából. Eddig udvariasan válaszolgatok mindenkinek, ahol lehet :) (N)
2015. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mert ha leszólítasz valakit egy bárban vagy utcán, akkor se tudsz semmit, az ismerkedés arról, szól, hogy megismer, ha leír indent az adatlapjára, incs izgaom.
2015. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresőn írt bemutatkozó szöveg akkor jó, ha tükrözi az ember személyiségét. Na, ezeknek a lányoknak a profilja nagyszerűen tükrözi a személyiségüket.
2015. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!