Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/lanyok miert csinaljak ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lanyok miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

Beszelgetsz vele telefonon tok jol elvagytok, elvileg tetszel is neki, egyszercsak nem ir vissza es eltunik. Ez mar vagy 4 napja es nem tudom mi van.

Ha csinaltatok mar ilyet az miert volt? Nem volt mar szimpi a fiu/lany? Vagy meguntatok vagy mi?

Bocs az ekezetekert



2017. aug. 11. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Ha ennyi ideig nem ír vissza, valószínűleg beleunt. Lehet gonosz dolog, de ilyet már én is csináltam. De előtte mondtam neki, hogy nem akarok semmit. Fiú vagy lány vagy? Mennyi idős?
2017. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is mielőtt otthagytam egy srácot, közöltem vele, hogy nem tetszik és nincs esélye nálam.

15l

2017. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 vagyok

De nem értem...nagyon jol elvoltunk és mondta is hogy tetszek neki..akkor?

2017. aug. 11. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Elutazott valahova ahol nincs wifi?

Vagy találkozott valakivel akivel nagyon ritkán szokott ezért nagyon sok időt tölt vele?

Szimplán nyaral?

Akármi.

Én a krassommal nagyon jóban vagyok (egyedül az exem miatt nem jött velem össze) és ő soha nem akar lerázni mondta meg szívesen beszél velem de volt már hogy eltűnt pár napra mert programja volt vagy ilyesmi.

2017. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!