Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl léptem a határt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl léptem a határt?

Figyelt kérdés

Bepróbálkoztam egy lánynál egy sulis bulin de ő csak kiröhögött és odament a barátnőihez. Pár nappal később amikor láttam kijönni a suliból odamentem és hangosan megkérdeztem tőle hogy mivel érdemeltem ki múltkor azt a fajta tiszteletlenséget.

Eléggé meglepődött.

Az egyik sulis társam szerint nem voltam korrekt mert megszeppent a lány. Ti mit gondoltok erről?


2018. jan. 13. 19:19
 1/7 anonim válasza:
36%
Azzal érdemelted ki, hogy egy GYIK-en sírós alak vagy.
2018. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

"Az egyik sulis társam szerint nem voltam korrekt mert megszeppent a lány."

Megszeppent..és akkor mi van?:D

Te is túl élted lelkileg a megaláztatást szóval ő is túléli ezt a kis lecseszést.

Ha megütötted volna akkor lépted volna túl a határt.

2018. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Rengeteg ilyenben lesz még részed ....tapasztalat :) 30f.


Túl kell lépni ezeken és hagyni a fenébe. Kérdőre meg ne von :)) mert nem ér semmit. Hagyd a bolondokat a maguk után :).

2018. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne itt sírj!! Van olyen, ez ezzel jár
2018. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Látom a feminácik lepontoznak.

2018. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lépted túl a határt, de 2018-ban nem gyakori az efféle régies hangvételű mondatok használata, hogy "mivel érdemeltem ki múltkor azt a fajta tiszteletlenséget.", én is meglepődnék. :D
2018. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól tetted.
2018. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!