Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nyaron megismertem egy fiút, elhívott randizni tudni kell ez a fiu nagyon nyitott, önbizalommal teli, barátságos. Szerelmes lettem bele, 2 es fel honap kapcsolat utan kibuktam, nem tudom mit érzek. Neha nem kívánom, hogy találkozzunk, es inkabb egyedul lennek. Most nagyon kibukott ram, mert megtudta, hogy direkt nem irok facebookon neki vissza es barátnőimmel beszélgetek.

Viszont az elso ember akibe szerelmes voltam mindig beszélgetek vele de soha nem jártunk es semmi nem volt köztünk. Ez a fiu a baratom teljes ellentéte, kondizik izmos neha bunkó es eloszor csal megakart fektetni akkor döntöttem ugy, hogy nem leszek bele szerelmes most visszatért a regi srac es teljesen donteskeptelen vagyok. A barátom törődik velem rózsát vett nekem mikor megtudta nem tudom mit erzem es teljesen kivagyok miatta, szomoru vagyok sirok egesz nap suli utan.. Megis ha ramir egyből inkabb flegmazok vele..

Miert csinálom ezt?


A hétre is elhívott talalkozni hogy beszéljük meg de en nem szeretnék, megis nagyon szomoru vagyok h ezt kell tegyem..


Azt mondtam neki nem tudom meg ráérek, de vasarnap ota nem is keres, hogy megkérdezze mikor találkozzunk tanácsokat szeretnek..


En 16L o 17F



2017. okt. 3. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó tanács: felejtsd el azt a tapló parasztot, hogyha nem egy hancúrozásra vágysz csak! A barátodat pedig csak addig fogod hanyagolni, míg el nem tűnik az életedből. Aztán majd rájössz, hogy mennyit is ért és mennyit adott az életedhez. Kevés az értékes ember és ha nem becsülöd meg, más nagyon szívesen megteszi helyetted. Döntsd el, hogy kell-e neked egy ilyen gondoskodó és figyelmes fiú, mert rohadtul szerencsés vagy. Ha nem kell, akkor gyorsan engedd el, mert más talán többet adna neki, ne tedd tönkre a viselkedéseddel. Az ilyen emberek miatt van egyre kevesebb normális srác, mint akik ugyanígy "nem tudnak dönteni és flegmáznak". Mindent saját tapasztalatból mondok, 2 éves kapcsolatom van egy ugyanilyen figyelmes fiúval és megbecsülöm, hiába van nála izmosabb!
2017. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!