Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, utasítsam-e el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, utasítsam-e el?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó akit 2 éve ismerek, közös fakultációk révén a gimis évfolyamból. Két éves kapcsolatának vetett véget nemrég.


Tudni kell, hogy amióta megismert, azóta "zaklatott" folyton, barátja féltékeny is volt rám, pedig én csak eltűrtem, sokszor flegma is voltam vele, mert nem akartam bekeverni nekik.


Nos, júniustól már találkoztam vele 2-3x alkalommal, de semmi komoly, utolsó alkalommal több puszit nyomtam az arcára amikor elbúcsúztunk, én se értem miért csináltam. (Barátjával még májusban szakított kb..)


Voltak már "kényesebb témák"(csak beszélgetés).


Ugyanarra az egyetemre jelentkeztünk, mindkettőnket felfogják venni, ugyanis jelentősen túllőttünk a tavalyi ponthatáron. Viszont nem tudom, kell-e nekem...


Nekem 2 éve ért véget egy 1 éves kapcsolatom, egy olyan lánnyal akiért tényleg mindent megtettem, azóta randizgattam kb. 2 lánnyal, de egyik se ragadott meg. Azóta el is lustultam e téren, pedig nincs semmi baj a megjelenésemmel, az említett lány szerint simán lehetnék nagyon "válogatós" csajozás terén.


A lány külsőre nem tetszik annyira, jó az alakja, de túl vékony, arcra viszont aranyos, vidám. Belsőre nagyon kedves, odaadó, törődő. A júniusi találkákra is "teherként" tekintettem, ahogy kb. minden olyan eseményre, amit rám erőltetnek, egyszerűen nem szeretek eljárni otthonról akkor, amikor megtehetem azt, hogy otthon fetrengek. (Ebben az évben nagyon túlhajtottam magamat az érettségire, szerencsére sikeresen, de nagyon magamon kívül voltam.)


Mit csináljak? :/


2017. júl. 9. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nem fogott meg, és te csak abba a kapcsolatba mennél bele, ahol egyből lángoló szerelem van, akkor hagyjad inkább. Majd ha lesz valaki, akkor beveted magad, azért mert ellustultál e téren, nem kell ilyet csinálni.
2017. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!